Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 éves lányként hogy kellene...

18 éves lányként hogy kellene reagálnom 35-40 éves férfiak megjegyzéseire?

Figyelt kérdés

Ez már az a korosztály,akit nem tegezek csak úgy megegyezés nélkül.Nem tudom viszont,hogy kellene reagálnom,amikor ők "szórakoznak" velem,megjegyzéseket tesznek,megszólítanak.

'Heló,köszi' vagy magázás és távolságtartás,esetleg ne is figyeljek rájuk? (A sértő ,megalázó megjegyzésekkel nem szoktam egy fél percig sem foglalkozni,ha válaszolok csak rosszabb lesz.)


2018. aug. 21. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kerülném őket, de ha már hozzájuk szólsz, akkor szerintem az a leghatásosabb, ha úgy kezeled őket, mint apád idegesítő barátait. Ezzel a magázással nyugodtan éreztetheted velük hogy nagyon nem egy korcsoportban vagytok, aztán ha van valamennyi eszük, idővel lelépnek.
2018. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de belegondolva tényleg kellemetlen lehet az ilyen... Tényleg nem tudsz mást tenni mint hogy figyelmen kívül hagyod, vagy közlöd velük hogy átléptek egy határt ami téged k*rávra zavar (attól függ hogy ki mennyire értelmes hogy ez utóbbit felfogja, illetve hogy milyen viszonyban vagy velük). Fiú ésszel belegondolva ha "normálisan" reagálnál rá mint ha mi sem történt volna, akkor csak megerősítve érezném magam.
2018. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Evelin?
2018. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!