Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vicces/kínos fing sztorik?

Vicces/kínos fing sztorik?

Figyelt kérdés

Kerületek már kínos, vagy vicces helyzetbe?


Amikor az első barátommal először együtt aludtunk, akkor álmomban egy 10 másodperceset sikerült fingani, basszus szegény meg csak lesett, és azt mondta, hogy kuncogtam is a végén :D


Egyszer lifttel mentem le, és bepukiztam, mire pont eszembe jutott, hogy mennyire gáz lenne, ha beszállna valaki a földszinten. Na mi történt természetesen? xd


Meséljetek ti is :D


2018. aug. 22. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Velem ilyen még nem fordult elő, viszont apám mesélte egyszer, hogy ment egy élelmiszerüzletbe és hirtelen rájött a finggörcs, körülnézett, nincs-e ott valaki, de teljesen kihalt volt a bolt, erre eleresztett egy tök hangos recsegőset, mikor is észrevette, hogy a zöldséges résznél ott guggol egy eladó és kikerekedett szemekkel nézi...:D
2018. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bmeg XD én lehet vissza se mennék oda soha
2018. aug. 22. 20:38
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem fingos, hanem bofogos, de abbol van par, mondok kettot.


Szoval anno meg ovival elmentunk kirandulni par napra. En akkoriban nem igazan tudtam, hogy a szensavastol bofognie kell az embernek, es nem is nagyon ittunk itthon, leginkabb soha, vagy evente 1-2 alkalommal. Aztan egyik nap este epp jottunk vissza es egybol mentunk kajalni. Akkor beultunk es en annyira szomjas voltam hogy megittam vagy fel pohar szensavas vizet, es egy hatalmasat bofogtem, de tenyleg, voltunk vagy 50-70 korul es zengett az etkezo, mindenki engem bamult:DDD aztan hat en nem tudtam mitol volt ez, nagyon kinos volt, szoval folytattam az ivast, es meg vagy 2x eljatszottam ezt, mire kiderult szamomra, mi is a gond :DD


A masik, nagynenem angol-nemet szakos tanar, o felugyelt meg minket, de jott hozza egy tanulo, akinek tartott maganorat, az also emeleten, zart ajtok mogott, viszonylag jo hangszigetelesu a haz. A battyammal versenyeztunk, ki tud nagyobbat bofogni, es fokozatosan emelkedett a hangero. Tolem viszont veletlen kicsuszott egy akkora, es olyan hangos, hogy a nagynenem aggodva nyitotta ki az ajtot es jott fel hozzank, hogy mi tortent:D

2018. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó! xdddd
2018. aug. 22. 20:52
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elso randi.

Tel. Hideg. Budapest.

Hajokazas utan hamar eldolt, hogy folytatjuk nalam a kora estet, hisz nagyon hideg van, de azert setaltunk hazafele(?!). Feluton beultunk egy kavezoba meginni valami meleget. Kikertem az italokat, megittuk majd indultunk. Haza erve mar mar foglalkoztatott a gondolat, hogyan tudnek eltunni 10percre, mert valoszinuleg a kave amit rendeltem vegul nem laktozmentes tejbol keszult el. Na erre nem kerult sor.

Par kinkeserves ora es rengeteg inger utan a holgynek tavoznia kellett, uriember vagyok, tehat felajanlottam, hogy haza viszem kocsival, amit o nagyon megkoszont. Nagylevego, indulas.

Odaertunk a verdahoz nyitom a holgynek az ajtot amikor is megcsuszik elesik, de kozben az ajtoba kapaszkodik, tetobe beveri a fejet, felig beesik a kocsiba es magara zarja az ajtot. Ez nekem lassitva jelent meg es nagyon elnevettem magam, visitottam rendesen ekozben, tobbszor fingottam ami a visitasom is elnyomta.

A holgy felalt duzzogott, raplizott es elsetalt. En rohogve ugrottam fel ismerosomhoz, aki nem ertette, hogy hogyan lehet rohogve vizeset fosni..

Ilyen a formam.

2018. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt. Alvás közben fogta a fenekemet és ez csak akkor tűnt fel, mikor elengedtem egy galambot. Meg sem mertem mozdulni, mert annyira kínos volt. Hónapokkal később rákérdezett és bevallottam, hogy nem direkt, de ez történt. Jót röhögtünk rajta. 😀
2018. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Suliban órán finganom kellett egy hatalmasat. Mondta a padtársam, hogy ne tartsam vissza, mert összecsavarodik a belem és meghalok. Ki és kértem magam vécére. Összeszorított fenékkel futólépésben mentem a folyósón. Egy lányokkal teli nyitott ajtós tanterem mellet elfingtam magam. Na mondom. Odaértem végre a wcre és életem leghangosabb fingját eresztettem ki. A szomszéd terembe is biztos áthallatszott.

Még egy rövidebb:

Haveromnak sz*rnia kellett. A városban voltunk és a legközelebbi wc a strandon volt, ahol épp megszálltunk. Futólépésben ment vissza a strandra összeszorított p*csával, néha el is fingta magát. Nagyon vicces volt.

2018. szept. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kecske4 válasza:
100%
Nekem nem volt de a barátomnak igen, suliban infón ültünk és lehetett játszani és tanktrubleztunk és mondtam neki hogy gyere p*los gyerek és fingott egyet nevetés közbe és szerencsétlen aki mellette volt pont hallotta... 😂
2018. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
97%
Nyár, Siófok, szabad strand, 40 fok, napsütés. 5 másik haverommal sétáltunk a szabad strandon a víz felé egymás után liba sorban. Én voltam a 4. a sorban. Tele volt a strand, mindenhol emberek. Egy csaj pont útban volt előttünk, úgy feküdt a törölközőjén és napozott, de mivel egyedül volt szépen átléptük mind ahányan voltunk. Mikor én következtem és pont átléptem a csaj felett egy hatalmas recsegős pingvint engedtem el, amire természetesen a csaj is felugrott. Megpróbáltam menteni a helyzetet és ráfogtam a haveromra aki előttem sétált, és elkezdtem kiabálni vele hogy lehet ekkora bunkó. Szegény srác meg sem bírt szólalni, a többi haverom meg szakadt a röhögéstől... Azóta is emlegetik :D
2018. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés de rátaláltam, olvastam és eszembe jutott nekem is egy kettő amit leírok.


Kb 2015 be amikor még panelba laktam kiálltam az erkélyre cigizni. Semmi extra nem volt de éreztem hogy egy hatalmasat kell finganom. Mivel délelőtti órákban történt elég nagy volt a csend így gondoltam nincs senki körülöttem se oldalt se felül, se alul így gondoltam elengedem magam. Pici pukira számítottam de helyette egy baromi hangos recsegős több másodperces jött ki. Nagyon jó érzés volt megkönnyebbülni. Aztán amikor vége volt sóhajtottam egyet mert megkönnyebbültem erre hirtelen valaki ordított hogy "egészségedre" aztán elég sokan elkezdtek hangosan röhögni, úgy égett a fejem hogy lassú léptekben visszamentem inkább a lakásba és 4 órán keresztül ki sem mertem lépni még a lépcsőházba sem. Másnap reggel haverom átjött ő a szembe lévő háztömbbe lakott az ő kisszobájának az ablaka a mi erkélyünkre lát rá. Ő mesélte hogy valaki akkorát fingott hogy hangos röhögés volt és ő is hallotta nyitott ablaknál és kérdezte hogy hallottam-e ezt. Persze tagadtam mindent, aztán elnevettem magam és mondtam haveromnak hogy a fingós én voltam. Nem hitte el. Komolyan nem hitte el, még majdnem hogy megsértődött hogy magamra vállalok egy ilyen dolgot hogy a szemébe egy vicces király arc legyek. Szerintem a mai napig nem hiszi el hogy én voltam, igaz hogy onnan már 2 éve elköltöztem már ő is máshol lakik, de nem hiszi el hogy én voltam. Nem nézi ki egyszerűen belőlem.


A másik sztori.


Épp edzőterembe voltam amikor hasazás után éreztem hogy nekem sürgősen a wc-n kellene lennem. Mivel a teleportálást nem találták fel így kénytelen voltam felállni amikor felálltam akkor éreztem hogy ha megmozdulok baleset lesz de nagy. Pechemre egy csaj vette észre hogy bajom van ráadásul baromi jól nézett ki. Ő mondta nekem hogy várjam meg ameddig elmúlik a görcs mert elfog és akkor nagyon lassan menjek tovább. Persze zavarba jöttem és amikor elindultam a beleim feladták és egy baromi hangos fingás helyett szinte néma fing volt de hallottam a nagy szisszenést mint ha eresztett volna valami és éreztem hogy távozik a gáz, de semmi szilárd meg vizes cucc nem volt szerencsére. Aztán ebből akkora bűz volt hogy mindenki kiment a teremből, a tulaj épp bent javított valamit így kinyitotta az összes ablakot meg bekapcsolt valami levegő elszívót. Baromi ciki volt. Soha többet nem mentem vissza oda.

2020. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!