Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha fiatalként nem érdekel...

Baj, ha fiatalként nem érdekel a közösségi média?

Figyelt kérdés

Hidegen hagy ez a trendkövető, celebimádó, láhkvadász kultúra, ha fel is rakok képet, az nagyjából 2 havonta történik, időt és energiát ilyesmire nem áldozok.


Mondják, hogy így sosem lesz helyes barátod, és ha nem mutatod magad, akkor sikertelen vagy, de én ezeket hülyeségnek tartom.


Ti mit gondoltok, mások is élnek normálisan anélkül, hogy ezt mindenkivel megosztanák? 26 vagyok.



2018. aug. 22. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te csinálod jól.
2018. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én semmin nem vagyok fenn. Kész csoda, hogy egy messengert rátettem a telefonra.

26n

2018. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a fejemhez vágták, hogy neked nincs életed, mert nincs fb-od. Pár hónappal ezelőtt csináltam, csak az egyetem miatt, hogy könnyebb legyen a kapcsolattartás meg könnyebben értesüljek a hírekről. Csak a profilképem van kint, semmi más, se bejegyzés, se kép, nem ezek miatt csináltam. Teljesen hidegen hagy minden, ami itt történik. Se Twitterem, Instagramom, Snapchatem, semmi. És ez így is marad.


L/20

2018. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, az ilyen közösségi oldalak közül egyedül a facebook-ot használom, de oda se rakok ki magamról képeket, főleg nem pucsítósakat, hogy majd mindenki lájkolgassa..Kb 5 képem van fent, azok is a macskáimról :D Havonta párszor megyek fel, de akkor is csak sulis ügyek miatt, vagy messengeren visszaírni a barátnőimnek és kb. ennyi. 20L
2018. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ejnye. Miért lennénk azok, csak mert nem áldozunk időt olyanra, ami nem érdekel bennünket? Én inkább olyasmire áldozok, amire te biztosan nem.
2018. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem se érdekelt soha. Ez a mostani közösségi médiacirkusz is egy múló szeszély, amit nem kell vakon követni. Sokkal hatékonyabb, ha megmaradsz egyéniségnek, és nem követed a bégető birkacsordát.


Nekem nem volt se zsiwiw, se rajvip, se Failbook soha, és lám, még mindig élek. Aki akar, elér e-mailban, vagy Skype-n (ami mellesleg fényévekkel hasznosabb alkalmazás, és senki nem kufárkodik a személyes adataiddal, mint Zuckerberg).


Most komolyan Kérdező, attól lesz valaki "sikeres" hogy tízzel több lájkja van a sikolyrészegen koktélbározós szelfije, vagy a táncolós cica animált gifje alatt? Ejha és tyűha, ez ám a karrier! :o


Aki meg ezért nem "barátkozik" veled, mert nem birkulsz a többiekkel az akolmelegben, azért nem is kár. Neked tesz szívességet, ha elkerül.

2018. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, helyesen teszed. Csak fölöslegesen ízgatná magát az ember totál értelmetlen dolgok miatt.
2018. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Facebook-ot, de csak a következők miatt:


- Tematikus csoportok illetve oldalak, itt engem leginkább a fotózás, a macskák, kutyák és a közlekedés érdekelnek

- Nem érdekelnek az ismerőseim bejegyzései, illetve a tavaszi választások óta a legtöbbnek leállítottam a követését

- Messenger: mikor, hol találkozzunk, milyen programra menjünk, mikor érsz rá, foglaltam asztalt / pályát

- Néha kommentek olvasgatása az engem érdeklő cikkek / egyéb bejegyzések alatt - ezt néha megbánom.

2018. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól élsz. Én is így járok el.
2018. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Örülj neki, hogy te más vagy, mint a többség.

Rengeteg embert bevonzott ez az instagram/facebook dolog és sokaknál tényleg számít a lájk. Törekednek arra, hogy minél több követő és lájk legyen. Akinek több van az a "menőbb" és úgysem fogják megérteni, hogy semmire nem mennek vele!

Én is fent vagyok instagramon, ritkán teszek fel képeket, azoknak is kb a felén a macskám van. Alig követnek, én is csak azokat, akik érdekelnek és ennyi.

F

2018. aug. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!