Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az szégyen hogy 19 évesen...

Az szégyen hogy 19 évesen tetszik egy majdnem 20 éves nagyon régi zene?

Figyelt kérdés

Erről van szó nagyobb tetszik:

[link]

Viszont amikor megláttam a dátumot hogy mikori akkor majdnem elájultam. Majdnem 20 éves, ennyit azért nem mondtam volna. Őskori zene lehet de hogy lehet jó?



2018. aug. 23. 22:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Fuu nagyon nagy szégyen. Én 26 évesen jobban szeretem a retrot mint a mostaniak.
2018. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár száz éves zenék is tetszenek, most akkor mit mondjak? 😂 Azt hallgatsz, amit akarsz.
2018. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
:)
2018. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Mar miert lenne gaz? Tobb 10 evnel regebbi zenet hallgatok mint mait...
2018. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

De ez most normális?

Nekem valahogy réginek se tűnik. Miért nem fekete fehér?

2018. aug. 23. 22:29
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

*csak mosolygok ezen a kérdésen:)


amúgy olyan kis gyermekded:)

Nem ciki, teljesen jó, mindenkinek az ízlése egyedi, de közben vannak átfedések. Ami zene tetszik az egy belső érzés, hogy neked tetszik-e, azt nem tudod befolyásolni, tehát nem te találod ki, hogy "eez a közkedvelt szám teetszeni foog..." :D "Ez nagyon ciki, ha tetszik, mert ez nem népszerűű... Akkor ezt nem hallgatoom, mert a többiek azt mondják, neeem jó..." :D Hallgasd amit szeretsz; ozt kész, akár ajánlhatod másnak is, hogy osztozzon veled az élményben, hátha tetszik másnak is:)

2018. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, hogy sokaknak a klasszikus zenék is bejönnek :D Némelyik nekem is, voltak remek darabok anno. Töméntelen zenét kedvelek a múlt század elejéről vagy még régebbről... Miért lenne ez baj?

S pl. sok Queen számot is kedvelek, a Turrican 2 zenéit is (amik még gépiek is :D ha már itt tartunk, rengeteg C=64-es zene is szuper, a SID remek kreálmány, van a házban egypár :D)...


Mit gondolsz, kérdező, van egy remek zene, amit szeretsz, aztán hirtelen 10-20-50 év múlva rossz lesz? Az nem is lehetett olyan remek eleve számodra, csak egy futó lelkesedés. Ami zenéket igazán szerettem anno, azok bejönnek évtizedek után is.

2018. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen nem érzem cikinek, hogy van olyan 30 éves szám, amit szeretek.

Miért lenne fekete-fehér? :D 20 és nem 80 éves zenéről van szó.

2018. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem "szégyen"

De amúgy is, ki előtt lenne az?

Ha a barátaid szerint ciki az ízlésed, akkor ők nem igazi barátok. A család nem hiszem, hogy emiatt kritizálna, vadidegenek meg nem turkálnak a telefonodban, szóval mindegy is.


Én pl imádom Cserháti Zsuzsát vagy Charlie-t, mert a dalaik szépek, szívhezszólóak, nem tucatok és nem csak a szexről szólnak, meg a magamutogatásról.

Szerintem hallgathatnál több "régi" zenét is,mert akkor tényleg sokkal másabb világ volt, és pl. Kovacs Kati a Nem leszek a játékszered c. dallal sokkal jobban közvetítette az érzéseit, mint bármelyik Ariana Grande dal tenné. Meg tudtuk érteni akkor is a dolgokat, és nem kellett félpucéran vonaglani egy világ előtt azt hajtogatva, hogy Isten egy nő...


Szóval hallgass csak régi zenèt. A Metalliva is meg az AC/DC is van már vagy 20 éves, mégse ciki.


Az a szégyen inkább, hogy fölmerül benned ez a kérdés. Kit érdekel mások véleménye? Ez a 21. Század. Nyílt meleg párok vannak, biszexuálisok, pánszexuálisok, mindenféle szexuálisok, és ez szerintem így pont jól is van. Akkor a te zenei ízlésed miért lenne ciki?😂

Éljen a liberalizmus✌


Bocsi a hosszú válaszért😂

2018. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Metallica*

Előző vagyok, bocsi a rajongóktól, hogy elírtam☺😂

2018. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!