Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy tetszik? Fideszben is...

Hogy tetszik? Fideszben is van tisztesség mszp meg szégyen szemre pakolt matatott kivonult. más. LMP ezt ezért ment be a parlamentbe ezt fogja csinálni 4 évig?

Figyelt kérdés

a székely himnusz fidesz és Jobbik együtt énekel mszp botrányos amit művel

http://www.youtube.com/watch?v=wINNo4KeF-A



lmp is aktív a parlamentben

[link]


2010. máj. 14. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
A Fidesz is többször nyilvánosan megtagadta a munkát az évek alatt. De a fizetést felvette. Elfogultság nélkül: Hogy gondolja bármelyik párt is, hogy amiért fizetést kap azt a munkát nagy nyilvánosság előtt megtagadja? Egy átlag dolgozó ezt csinálja másnap nem kell menni dolgozni.
2010. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Jahj istenem... Te nagyon hülye lehetsz első válaszoló... Nem vagy véletlenül piros? :D
2010. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

szép volt tőlük szerintem.


fideszt még mindig rühellem, de egy piros pötty, hogy nem vonultak ki, illetve ők is énekeltek, vagy legalábbis megtisztelték őket azzal, h maradtak.


LMP-sek, hát nmtom, ők is ott maradtak végülis, ha nem is énekeltek, végigállták, ez is valami.



MSZP pedig. taplók, pont.

2010. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

A székely himnusz nem a MAGYAR Parlament alakuló ülésére való!

Pártüggetlen vagyok,soha nem voltam MSZP-s.

2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ülés lezárása utén énekelték, de hát nem "munkaidőben", ennyi, ennyi farkat aki minden apróságba beleköt, nincs jobb dolgotok....
2010. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bumbi02 ***** válasza:
33%

MAGYAR országgyülésen miért énekelték a székely himnuszt??

ennyiből énekelhettük volna a szlovák himnuszt is (=szlovákiai magyarságért, ) a szerb és horvát himnuszt is (=az ottani magyarokért) ... mit keresett ott a székely himnusz? lehet én is kivonultam volna ebből a cirkuszból amit a jobbikcsinál....

2010. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

" MAGYAR országgyülésen miért énekelték a székely himnuszt?? "


JÓL FIGYLEJ MERT CSAK EGYSZER MONDOM


azért b+ FIGYELJ azért mert a nemzeti összetartás himnusza a szlovák himnuszt miért énekeltük volna el?

az mióta magyar?


azért énekelték el mert nem ijedünk meg az úgynevezett kis antanttól

azért mert nem fognak mindig a képünkbe köpni


érted már a lényeget?

fel tudod fogni?


igen vagy nem?


olvasd el még 1x amit írtam akkor

2010. máj. 14. 21:31
 8/14 bumbi02 ***** válasza:
42%
úúúú most már nagy fiuk lettünk ezzel hogy elénekeltük és megmutattuk nekik? .... a jobbik jácca a nagy hazafit, ezzel a külön eskü tétellel, meg mellény, meg énekelgetéssel.. aztán majd 4 év mulva koppantok mikor már jobbikról is jönnek a korrupciós ügyek stb... már nem azér de téged azon kivül hogy most ez divat hol érdekelnek a külföldi magyarok? nem hinném hogy minden elalvás elött azon morfondirozol aggodva hogy vajon bejut-e a szlovák parlamentbe a magyar párt... nem hinném hogy vmivel is támogatnád öket, max ezzel a neten való hazafiaskodással hogy nemzetér összetartunk leoltjuk aki nem ilyen hozzáállással... nem hinném hogy álmatlan éjszakákat okozott neked a nyelvtörvény, a hazafiasság törvény... csak addig érdekelt hogy feldobhass a netre egy kérdést h szegény magyarok aztán puff neki azóta semmi...divattá vált a "magyarkodás" aztán oltjátok aki nem követi a divatot?
2010. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ejj, ezek a negatív hullámok te szerencsétlen 44-es:)
2010. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

tudjátok,én határontúli magyarként elítélem ezt a církuszt,ami állítólag értünk folyik

De:megkönnyeztem ezt a gesztust,hogy végre tudomást vesznek rólunk,hogy ami 10 évvel ezelőtt is elképzelhetetlen lett volna,a magyar parlamentbe elhangzik a Székely himnusz,ami nekünk az anyaországhoz tartozást jelképezte mindig is.vessetek meg...

2010. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!