Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az szégyen hogy 19 évesen...

Az szégyen hogy 19 évesen tetszik egy majdnem 20 éves nagyon régi zene?

Figyelt kérdés

Erről van szó nagyobb tetszik:

[link]

Viszont amikor megláttam a dátumot hogy mikori akkor majdnem elájultam. Majdnem 20 éves, ennyit azért nem mondtam volna. Őskori zene lehet de hogy lehet jó?



2018. aug. 23. 22:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem, nem szégyen.


Az viszont már szégyen, hogy 19 évesen olyan hülye vagy, hogy azt hitted, hogy egy 20 éves videó csak fekete-fehér lehet. Rólad nincsenek színes kiskori képek, vagy mi? Rólam vannak, pedig még 2 évvel idősebb is vagyok nálad. Sőt, a szüleimről már sokkal korábbi színes képek is vannak...

2018. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

A zenéim fele a hetvenes-nyolcvanas évekből van, ezek szerint a zenéim egy része meg van negyven éves.

Egy zenénél nem igazán számít a kiadás éve.

Ha majd le tudod szarni mit gondolnak mások, ilyen kérdés meg se fordul majd a fejedbe.

17/L

2018. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kedvencem

2018. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Azért ilyenkor elgondolkozom, mennyire öreg is vagyok, hogy már a Freestyler is nagyon régi zene :D
2018. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Lassan elásom magam, hogy a Queen a kedvenc bandám...

17f

2018. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát, skacok, ha még éltetek is volna abban a korban...

Valahogy más világ volt, én jobban szerettem.

Akkor még az ment, hogy a lányok/fiúk dobáltak cetliket a postaládájukba. :)

2018. aug. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 veterán vas ***** válasza:
100%

Szerintem a jó zene, kortól független. Ha haladunk az időben visszafelé, és még mindig szívesen hallgatjuk, az csak annyit jelent, hogy kiállta az idő próbáját.

Queen, Beatles, Chuck Berry, Fast Domino....bármelyiket szívesen hallgatom.

Most akkor szégyelljem magam? ;)

2018. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

F@tal_3rror_00x089F

Én is pont erre gondoltam. Még emlékszem, hogy üvöltött a VIVA-n ez a szám. Ebből az érából nekem még nagy kedvencem a Wamdue Project - King of my castle

Hú mekkora szám volt akkoriban a CD. Akinek meg írója volt az volt egyenesen a királycsászár :)

2018. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

#28

Én soha nem halottam a Viva TV-n ezt. Nemrég találtam rá erre a zenére és valahogy megtetszett.

2018. aug. 24. 12:48
 30/30 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már szégyen. A régebbi zenék, albumok sokkal jobbak mint a mostaniak, persze most is vannak jó zenék, csak nem olyan sok.

Én 13-14 évesen is az 1970-es Black Sabbath Paranoid albumára, a Metallica '83-as, '84-es, '86-os, '88-as stb. albumaira törtem ki a nyakam és most, húsz évesen is ugyanezt teszem.

A zene kortalan és örök.

Nem tudom, miből gondolod, hogy egy 20-30 évvel ezelőtti zene ne lehetne jó.

Biztos Beethoven és Mozart nevét is azért ismerik a mai napig mert anno olyan fos zenét készítettek.

Ami régi, az ugyanúgy lehet jó vagy rossz mint a mostani zenék.

2018. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!