Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha megtudn...

Ti mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy nemsokára megfogtok halni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 22:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinyírnám a szomszédaim.
2018. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Örülnék. Gyáva volnék megtenni, de ha már így alakulna akkor biztos jobban érezném magam. És nem vagyok depressziós, csak szimplán unalmas az életem.
2018. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

-Kiruccannék még egy utolsó nagyon drága nyaralásra

-Kipróbálnék új dolgokat

-Kipróbálnék veszélyes dolgokat

-Még egyszer nagyon berúgnék, buliznék egyet

-A maradék időt pedig a szeretteimmel, barátaimmal, cicáimmal és kutyáimmal tölteném. Néznénk a kedvenc filmjeimet, hallgatnánk a kedvenc zenéimet, beszélgetnénk.

2018. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%
Megpróbálnák valamit ezen a világon hagyni,hogy mindenki emlékezzen rám.
2018. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Elbúcsúznék azoktól akik fontosak nekem. Mindenkinek adnék egy emléket. Írnék egy levelet amiben leírnám, hogy milyen volt az életem, mire voltam büszke. De közben küzdenék, hogy életben maradjak. Mert ugye csodák mindig vannak, és ki tudja, hátha túl élem.
2018. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én nem félek a haláltól mert tudom hogy előbb utóbb eljön értem a kaszás. Mivel a halál mindig váratlanul üthet be akár most 2 perc múlva rám omolhat a ház, vagy éppen munkába menet elcsap egy kamion, szóval teljesen értelmetlennek találom azt hogy ezen kattogjak, még akkor is ha beteg lennék és mondaná nekem az orvos hogy nem tud mit tenni van hátra 3-4 hónapom és utána ennyi volt.

Ha ilyen lenne akkor sem azon kattognék hogy jaj nemsokára meghalok hanem élném tovább az életem, amikor érzem hogy itt a vég legyen időm elbúcsúzni mindenkitől aki számomra fontos és ennyi.

Sosem láttam ennek értelmét minek kattogni ezen ha valaki érzi hogy közeleg a vég és jaj gyorsan ezt csinálni azt csinálni. Ha nem tudnánk róla hogy 1 hónap múlva meghalunk órára pontosan gyakorlatilag ugyanúgy élnénk mint eddig. Ha meg tudna róla valaki csak pánikolna hogy jaj meghal 30 nap múlva, és hogy addig gyorsan mindent, és azzal cseszné el az idejét meg idegesítené magát, meg szeretteit hogy ő meghal, ahelyett hogy inkább még több boldog percet okozzon másnak és magának mint depis hangulatot keltsen azzal hogy ő meghal és ezzel veszítsen értékes perceket.

2018. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Most jó?
2018. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Felkeresném a tesóm
2018. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sincs... persze, van egy-két dolog, ami logikusnak tűnik, de szinte biztos, hogy teljesen mást váltana ki belőlem, mint ahogyan így előre elképzelem. "Vicces", hogy sokszor vagyok annyira kiábrándult, hogy azt érzem, jobb lenne elmenni, de akkor mindig valahogy arra gondolok, hogy hirtelen, előzmények nélkül, hogy ne legyen időm agyalni az életen. Ha előre tudnám az eléggé megváltoztatná a dolgokat. Szerintem nagyon összeomlanék.. lehet, hogy abban előbb halnék meg, mert kapnék egy végzetes pánikrohamot pitvarfibrillációval. Baromira befejezetlennek és értelmetlennek tűnne minden. Olyan sokszor éreztem iszonyúan szomorúnak magam, nem tudom akkor mi értelme lett volna az egésznek, ha végül sosem válik jobbra a helyzet, vagy legalább nem tudok valami hasznosat tenni(ezt a válaszomat se érzem túl hasznosnak). Talán annyi történne, hogy mindenkinek elmondanék őszintén mindent(leginkább nagyon részletesen kifejteném miért szeretem annyira őket).
2018. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
Mindent elkövetnék, hogy ne halljak meg.
2018. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!