Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért telik ilyen iszonyat...

Miért telik ilyen iszonyat gyorsan az idő hogy lassan 2020 lesz?

Figyelt kérdés

Nekem tisztára mostnak tűnik a gyerekkorom. Van egy gyerek a szomszédban aki azt mondta hogy szerinte is nagyon gyorsan telik az idő. Azt mondta nagyon hamar eltelt a nyári szünet, és nem regnek tűnik neki hogy tél volt. Pedig csak 11 éves. A tudósok állítják pedig hogy csak az öregeknek tűnik hogy rohamléptekben telik az idő. De ez nem igaz!!! Nemrég még 2010-2011-et írtunk mostmeg 2020???ezt nem tudom felfogni. Egyszerűen idegesít az egész.

21/f



2018. aug. 24. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Emlékezetesebb mint városon egy év."

Ez az emlékezetesebb szó. Talán hirtelen olyan sok minden, olyan sok "információ történik", hirtelen annyi hatás ér minket, hogy attól olyan hirtelen lesz , meg pörgős. Lehet, hogy annyi idő alatt, hogy olyan rövid idő alatt pl annyi információ ömlik ránk, meg el is bíbelődünk vele, így ment a nap.

2018. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*hogy pl megnyílt az internet, mindenkihez eljut csomó minden.
2018. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*Ja és ez az "emlékezetesebb". Amikor van benne tartalom, pl , amikor jól érezzük magunkat, akkoris gyorsabban telik az idő, mintha pl nem tartalmas, pl a buszra várunk mondjuk tegyük fel hajnalban, korán. Szóval ha nagyon maradandó események vannak, pl jó a hangulat , vagy épp vannak napi nemjó hírek; akkor lehet, hogy azok jobban megmaradnak, de mindenesetre zúdulnak, és pillanatokon belül egyre több hír zúdul ránk, és talán lehet, hogy annyit rágjuk magunkat rajta, hogy közben elmegy az egész nap, épphogycsak végiggondolod, és már el is ment a nap.
2018. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A tanórák, munkaidő miért nem múlik ilyen gyorsan?"

:D

Azért, hogy több időd legyen kitölteni a dolgozat-feladatlapot.:)

---

Amúgy nekem pl volt személy szerint egy időszak, amikor úgy éreztem, egy hónap alatt telik el 3 hónap, de most már csak "kettő telik el újra egy hónap alatt", tehát valamennyire egy picit nálam visszalassult. :D Bocsi, hogy nem egybe írom:) Mindig már elküldöm , mire eszembe jut egy új, azt most folyamatosan el kezdtem olvasni a válaszokat; és akkor nagyon gyorsan akartam rá reagálni.:)

2018. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha rám is rám tör, hogy repül az idő.


Mikor eszembe jut 1-1 "friss" emlék, aztán realizálom, hogy valójában 2-3 éve voltak :D Vagy veszek dolgokat és látom mikor vettem. A laptopom 10 éves, a gépem 7, a telefonom ami elég új a szememben már az is 2...

2018. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!