Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon megijedtem! Iszonyat durva álom!

Figyelt kérdés

Nem tudok aludni napok óta ha elalszom persze alszok már délig,de igazából max. reggel7ig ugyanis reggeltől kezdve folyamatos,intenzív álmaim vannak rémálmok/vagy nagyon fura perverzségek.


Tegnap azt álmodtam,hogy szvrnom kellett és ezt egy konyhában éppen rotyogó pörkölt melletti lábasba intéztem el. Utána valami halál vonaton voltam,ahol olyan játékot kellett játszani( úgy nézett ki a vonatmint egy metró belülről) hogy egy kis ping-pong labdát kellett dobálni és,aki kiejtette vagy elejtette annak fel kellett mászni az ajtóra,ami majdnem kidőlt vagy ki kellett ugrani a vonatból. Volt ott egy főnök,aki majdnem megölt ,mert nem akartam részt venni a játékban. A vonaton volt valami nő,aki mindenkit el akart pusztítani,aki tortát akart enni. Aztán félúton kigurottam a vonatból hogy szexeljek egy idegen férfival,akinek rózsaszín csík volt a hajában, én elélveztem de a valóságban is :O éreztem! aztán felszálltunk a vonatra és született egy lány gyerekem,akinek ugyanúgy ott volt a rózsaszín csík a hajában. Elküldtem,hogy ismerkedjen férfiakkal,hogy tovább szaporítsuk a rózsaszín hajat vagy valami ilyesmi. Majd egy tenger fenekére érkeztünk a vonattal egy hajóba kerültünk és a partra szállásnál mentőcsónakok ereszkedtek le elkapott egy örvény körbe.körbe forogtunk mint egy mosógép és megérkeztünk boldogságban a partra. Örültem,hogy túléltem és felébredtem.


Egész nap picit remegek teljesen felpörögve érzem magam,pedig se kávét nem ittam se semmi és alig bírok megmaradni a helyemen,rosszul érzem magam. Mi történhetett az agyammal?


2014. dec. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fáj a hátsód?


[link]

2014. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
Gyógyszerek hatása alatt álmodtál?
2014. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen szerotonin-visszavétel gátlót. Ugye ennek hasonló a hatása a kábszerekhez,de mást nem szedek se alkohol se semmi. Viszont már egy éve szedem és eddig nem volt baj.
2014. dec. 10. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha régóta szeded a gyógyszert, és eddig nem volt, ilyen, akkor szerintem vsz. nem attól lehet. Nem volt valamilyen intenzív érlményed mostanában, amit nem tudtál feldolgozni teljesen?
2014. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami felzaklatott téged (pl. egy film), és ez eredményezte azt a rossz álmot.
2014. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!