Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez 20 éves létére...

Normális ez 20 éves létére hogy olyan mint egy kisgyerek?

Figyelt kérdés
20 éves és úgy viselkedik mint egy óvodás. Szinte egész nap meséket néz: Scooby-Doo, Pöttöm kalandok, Tom&Jerry, Popeye, Flúgos futam. Ezeket nézi általában. Amikor örül mindig azt mondja hogy szkubidubiduu! Szinte egész nap fekszik, életképtelen. Egszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Tavaly fejezte be az iskolát, munkát nem talál. Előszedte a régi vizipisztolyát is és játszik vele. És akar venni távirányitos autót is.

2018. aug. 25. 09:24
1 2 3
 1/23 anonymousreview60 ***** válasza:
75%
Nem tudjuk erről a 20 évesről kiféle, miféle, kefél-e. Nem tudjuk ki vagy, mit akarsz, kit akarsz. A "részletes" tényállás ismeretében a bíróság ítélete: Hülye vagy.
2018. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%

Infantilis, deviáns.

Létezik ilyen.

Nem épp normális.

Mondjuk ez még a jobbik eset, hogy ezeket a meséket nézi, én azon vagyok kiakadva, hogy a 7 éves fiam milyen idióta agymenéseket képes nézni...

2018. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2

Miket néz a fiad?

2018. aug. 25. 09:37
 4/23 anonymousreview60 ***** válasza:
21%
És #2-nek igaza van. Ha nem a pàrod, akkor próbálj példát mutatni neki, hàtha tanul belőle. Ha a pàrod, az gàz, mert embertelen sok energiával nevelhető meg. Valahogyan fel kellene nőnije.
2018. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
ebből max az a baj , hogy nincs munkája. Gyerekes na és? legalább életvidám
2018. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Ezeket én is nézem 22 évesen, nincs életkorhoz kötve. :D

A baj ott kezdődik, hogy egész nap fekszik.

20 évesen milyen iskolát fejezett be? Érettségi után sehova tovább? Vagy valami speciális helyre járt?

Tanulni kéne és dolgozni, és ha megvan a napi meló, akkor jöhet a Popeye.

2018. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#5

Inkább fogyatékos

2018. aug. 25. 10:23
 8/23 A kérdező kommentje:

#6

Elvégzett egy szakmát 19 évesen egy szakképző iskolában.

2018. aug. 25. 10:25
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Én 30 éves vagyok, dolgozom, jól keresek, de a mai napig nézek meséket és idézek belőlük. Van munkatársam akinek a távirányítós autók a hobbija, van 1-2 komoly darab amivel versenyzik is. Főnökeim 50-60 évesen úgy ökörködnek mint a gyerekek.


Szóval ez normális. Az nem normális, hogy csak otthon fekszik és nem tudsz vele mit kezdeni.

2018. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

miért lenne fogytékos? mert nem oylan mint te?

ha papírja van róla akkor megértem de nem látok ezen semmi kivetnivalót.. Munkát meg majd talál.

2018. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!