Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondjak, vagy csináljak...

Mit mondjak, vagy csináljak ilyen helyzetbe, ha a kisgyerek a hibás, az anyuka meg nekem támad?

Figyelt kérdés

Csonó olyan helyzet van,hogy felidegesítenek a kicsik.. Az anya,meg az apa meg nem fegyelmezi.


Pl egyszer ülök a buszon, és leültetnek ellém egy kisgyereket.

Erre azt veszem észre,hogy elkezdi a nadrágomon levő láncot teljes erővel húzni. (kb6 éves lehetett)

Először csak kihúztam a kazéből ovatosan.

Majd újra tépni kezdte,de azért nem olyan tartós az a gatya lánc,se a gatya,hogy egy hülye gyerek belecsimpaszkodjon.

Na lényeg,hogy nem hagyta abba,meguntam,és el kirántottam a lezéből és rákiabáltam ,hogy fejezd be.a gyerek bőgni kezdett erre a szülök lebasztak,hogy de genya vagyok.( miért nem szólnak a gyerekre,hogy ne nyúljon más cuccához)


Aztán.másik eset.

Sétállok az utcán,és a kapucnim a szemembe lógott. A járda szélén mentem,hogy azért ki tudjanak kerűlni..erre jön a kisgyerek kismotorral,és direkt nekiment a lávamnak nem értem miért, de elöször nem érdekelt.

Másnap megyel,megint jön ugyanaz a gyerek szembe velem. Megint kigurult elém,én meg kirugtam alolla a motort,mert már belilult a bokám attol az idióta gyerektől.

Erre az anyja jött, és elhezdett hőbörögni,hogy hogy merem..

Én meg megmondtam,hogy miért nem szól a gyerekre ,hogy ne jöjjön nekem?!


Meg az orvosi rendelőben ültem egyszer, és egy gyerek melletem,élkezdett énekelni,meg visongatni,meg üvöltözni, és rászoltam hogy fogja már be..

Erre megint belém köt a szülő,hogy én me fegyelmezzem az ő gyerekét.megmondtam neki hogy hát igen nem az én dolgom lenne.


Szóval annyira elegem van az ilyenekből, mit lehetne csinálni ezek ellen?


2018. jún. 30. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%

Még jó, hogy te mindig jól viselkedtél kiskorodban... Ritka nagy paraszt vagy véleményem szerint.

Mehet a lepontozás. :)

2018. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Már ne is haragúdj,de én nem csesztettem mások cuccait. Én vagyok a parawzt,mert a gyerek nekemjön,amitől lila,zőld lesz a lábam? Miért nem fegyelmezi meg az anyja? Ha látja hogy mit csinál?

Én igen képzeld,engem fegyelmeztek kiskoromban,semmihez nem is nyúltam ami nem az enyém:)

Ritka nagy paraszt,meg az aki nézi ahogy a gyereke letépi a másik holmiait a ruhájárol és sz.rik rá:)

De gondolom gyerek párti vagy,szóval majd majd akkor is gondolj erre ha egy gyerek jön és kitépi a fülbevalódat aztán dicsérd is meg

2018. jún. 30. 21:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

LOL :D


Fél busz felvolt háborodva, nem csak én, velem esett meg különben.

Utaztam egy helyi járaton, nő, mellette a kb. 5 évese. Megvolt fázva a gyerek, 2x köhögött szamárul a nyakamba + letüsszentett.

Felálltam elültem onnan, mindenki nagy megelégedésére.

2018. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van, elismerem. Legközelebb még a kisgyereket is rugdosd meg a földön, miután kirúgtad alóla a motort, neveld meg a szülők helyett. :)
2018. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hat jo ennyi erővel hagyjuk ,hogy a gyerek csináljon amit akar:D

Ha már itt tartunk szívem szerint belerugtam volna de hát mivel kicsi...igy semmit se lehet.

Eleve minek jön nekem? Ráadásul kétszer is.Alapból utállom a gyerekeket fölleg mert el van a fele kényeztetve atzal hogy még 6 éves sincs ,de már telefon..

Attól hogy kicsi,nem kell a seggét nyalni,nekik is meglehet nyugodtan mo.dani,hogy fejezd be. A szülő nem tette, én meg meguntam,hogy mikor beértem a helyre ahol diákmunkásként dolgoztam,nem tudtam menni,mert belilúlt a.bokám amiatt a kis sz.ros miatt.

Mert hogy ez lehet neki nagy poén,de azért van határ. Azért le kéne kicsit sz.ri hogy kisgyerek, és vagy fegyelmezze meg az anyja ,vagy pedig ne pofázzon,ha valaki egyszer fellöki azt kész.

2018. jún. 30. 21:32
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor ordítanék és a gyereket úgy tarkón vágnám, hogy csak na. Manapság ilyenek a szülök... Nem értem, ha nem akar figyelni a gyerekre minek szül? Drága az óvszer vagy mi?
2018. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazábol pont az a baj,hogy megszülik,aztán jaj ne ő még kicsi neki mündent szabad,ő hibátlan.és ha nagy lesz akkor már mind egy. De amég kicsi addog akár elvághatja az emberek torkát az utcán,akkor se lehet bűntetni mert jaj hát kicsiii..
2018. jún. 30. 21:45
 8/22 anonim ***** válasza:
Igaz igaz :D nem azt mondom, hogy bőr szíjjal kell a gyerek hátát szétverni, hogy majd megtanulja a neveletlen kölyke, de amikor nem viselkedik rá kell szólni határozottan, fenekére ütni stb. abból tanul. Én is utálom a gyerekeket mert irritálnak :D és ilyenkor tényleg legszívesebben megnevelném én őket :D
2018. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a mai világban nem nevelik a gyerekeket csak úgy vannak. Nem szabad rájuk szólni,mert össze törik a lelki világuk.


Buszos sztori nekem is volt,gyerek rugdossa az ülést,vártam kicsit hátha abba hagyja de nem,ő is nagyobbacska volt már. Hátra fordultam,hogy ne rugdosd a székemet légyszíves,de nem hagyta abba pont csörgött a telefonom és barátnőmnek mondtam,hogy egy hülye gyerek rugdossa a székemet,de anyuka nem szól rá. Akkor anyuka hátulról megszólal,hogy milyen bunkó emberek vannak.


10 perc alatt egyszer sem jutott eszébe rászólni,ezzel zavarva az én nyugalmamat és nem érdekel,hogy gyerek. Van anyja szóljon rá,tudjon viselkedni.


Akkor kistestű kutyáim vannak sok kisgyerek sikongva rohanva jön feléjük amit a kutyáim nem szeretnek ilyenkor ugatnak morognak az egyik a hirtelen mozdulatokra oda kap,mert öreg és vak. Mikor mondom messziről,hogy nem lehet megsimogatni az anyukák meg gúnyosan mondják semmi baja nem lesz a kutyáidnak. Mondom nekik nem,de a gyerekek lehet vérző újjal fognak sírva vissza rohanni. Én mekkora paraszt vagyok.


Múltkor az öreg kutyámhoz hirtelen nyúlt hátulról egy gyerek jó reflexemnek hála nem tudta megkapni a gyerek kezét,de morgott. Ki volt a hülye? Én hogy agresszív(?)büdös(?)bolhás(?) kutyára miért nem teszek szájkosarat? Mondom persze egy 16 éves vak kutyára majd szájkosarat fogok rakni amiért a neveletlen gyerek kérdezés nélkül hozzá nyúl.Erre is anyuka kelt ki legjobban.


Motorral már nekem is nekem jöttek,én már messziről kerülöm ezeket a kisgyerekeket.


De sorolhatnék ezer egy példát, nem lehet mindent arra fogni jajj gyerek. Tanuljon meg viselkedni,én anyum is rám szólt,ha rugdostam az előttem lévő széket ha nem hagytam abba kaptam egy nyaklevest.

Mindig tudtam közösségben viselkedni és egy 5-6 év körüli gyerektől elvárható.

De egy 2 éves gyerek is tudja vagyis tudnia kéne a nem szó jelentését.


De persze mai gyerekek cukorból vannak és nem lehet rájuk szólni... Mai tizen évesek pont ezért annyira tiszteletlenek,bunkóan mert nincs rájuk szólva nincs büntetés nincs semmi....

2018. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van kisgyerekem,de egyet kell értenem veled kérdező.

már csak azért is mert nekem meg boltom van és ge-cire fel tud ba-szni agyilag amikor az árú készletet dobálható rángatható játékoknak nézik a gyerekek és nem szól rá a hülye anyjuk hogy nem szabad és végül nekem kell megtennem.

mondjuk nekem ez nem okoz különösebb nehézséget,mert szót értek a gyerekekkel mióta nekem is van,csak akkor dühítő amikor éppen mást csinálnék és erre kell külön figyelem,hogy ne legyen ebből anyagi károm.

2018. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!