Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak akik ilyenkor is...

Vannak akik ilyenkor is fürdenek a Balatonban ilyen időbe?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos. Én nem rég voltam nyaralni, és hidegfront után még felhős szeles hullámos volt az idő (eső vihar villámlás már nem volt persze) de öcsémmel bementünk, és még sokkal jobb is volt a víz, nem is volt hideg se, tök jó volt hogy jöttek a hullámok, na meg rajtunk kívül senki nem volt benne a vízben így nem kellett senkit kerülgetni.
2018. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

*időben


Nekem a nagybátyám szereti az ilyen időben való fürdést.

2018. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb! Nem kapsz napszúrást, nem égsz le és legfőképpen melegnek érzed a vizet. Minél hidegebb van kint, annál jobb bent. ( A vízben. )
2018. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek ilyenkor fürdeni, a sok napos idő miatt még igen kellemes a víz. De érdemes azonnal átöltözni!
2018. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly négy napot voltam a Balatonon, négy napot volt rossz idő :D Minden nap fürödtem, nem érdekelt, utana gyorsan átöltöztünk a haverokkal és söröztünk a parton pokrócba csavarva. Meg röhögtünk azon, hogy mennyire szerencsétlenek vagyunk, hogy egyszer sikerül lejutnunk és akkor is 17 fok van.

De legalább nem volt tömeg.

2018. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Idén 3 napra mentünk le barátommal és rettenetes időt fogtunk ki, ilyen 19 fok, eső, szél, minden volt.. De azt mondtuk, nem azért jöttünk le Balatonra, hogy ne fürödjünk, úgyhogy fürödtünk, és nem volt rossz, csak utána fagytunk meg nagyon :D
2018. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!