Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert idegesit ha masok...

Szilard999 kérdése:

Miert idegesit ha masok magasabbak, izmosabbak mint en?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha masokhoz hasonlitom magam es olyankor elmegy minden onbizalmam,181cm vagyok es amikor meglatok egy 192cm tiszta izmos csavot olyankor ugy erzem hogy nem erek semmit,nem is tudom meg csajt se szerzek igy magamnak mikor a masik akarmelyik csajt megkaphatja,kinek kel egy 181cm 65kg idiota?...De komolyan ugy tud idegesiteni..vagy hogy a masik olyan magas mint en de vastagabb csontozatu,aztan ha lenne csajom az utcan se tudnam megvedeni amilyen vekony vagyok...mit tegyek hogy nagyobb onbizalmam legyen?Szepnek szep vagyok,de ez idegesit hogy vekony 65kg vagyok es nem is magas...bulikba is a 190cm+ sracokba senki se kotne bele..en nem vagyok eros csontozatu + nem tudok nagyon zsirt elraktarozni,de hamar tudok izmosodni,fura..de ez semmi mikor a masik nem edz es 2x akkora mint en aki peldaul 1 eve tolja az edzest...nem tudom olyan elkeserito...max ha elkezdek tanulni akkor aval ki tudom egyenliteni ezt....:( + meg seggem sincs...oke hogy a fiuknak nem kel de jobban mutat ha van...
2018. aug. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedben a válasz: azért idegesít, mert összehasonlítod magad másokkal és "vesztesként jössz ki az összehasonlításból".


Konditeremben személyi edzőt megpróbálhatsz.


Életed nem lesz jobb, ha másokhoz hasonlítgatod magad és ilyen gondolataid vannak, hogy "ő se dolgozik a testén, nem edz bezzeg..." stb... Ezektől csak rosszul fogod érezni magad.

2018. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

De, kell fenék a férfiaknak is, de ez mellékes.


Az én javaslatom:

- étkezz sokszor keveset (5-6 alkalommal egy nap, ebből 3 alkalom legyen jó zsíros+fehérjés kaja - pl. reggelire rántotta, estére mondjuk hurka, vagy ilyesmi)

- minden étkezés előtt fél órával igyál meg egy pohár vizet, illetve felkelés után és lefekvés előtt szintén

- vegyél tömegnövelőt, viszont NE szedd olyan gyakran, ahogyan előírja a doboz. Pl. ha napi egy szemet ír, akkor mondjuk két naponta vegyél be egyet, szóval ne vidd túlzásba, mert különben csíkos leszel (meg figyelj arra, nehogy valami más mellékhatás benézzen - például fejfájás)

- mozogj rendszeresen (napi 2-3x fél óra)

- ha módod van rá, egyél filmezés közben chipset, csokit (de mindig adott időpontban, nehogy cukorbeteggé válj)

- eleinte menj gyakrabban gyorskajázdákba, hiszen megteheted, hogy mértéktelenül zabáld a hamburgert. Nyami. :D Én is azzal kezdtem hízni... egy hétig minden délben Mekiztem, vacsorára pedig különféle éttermekben steak-et és sültbureszt zabáltam. :) Utána már ment magától a dolog. :D

- ja, és felejtsd el az édesítőszaros italokat és kajákat! Egyrészt egészségtelen (pl. rohadt erős migrént okoz, lerakódik, eltömít mindent, ami létezik, rákot okoz), másrészt undorító az ízük is. Ne kajáld meg a médiából áradó szemetet. Inkább vegyél normál Coca-Colát, vagy 100% narancsos Hohes C-t, és NE light-ot, vagy Cappy-t, vagy Szobit...


Nem baj, ha eleinte nem úgy megy. Én is - amíg a fentiekre rá nem döbbentem - nehezen kezdtem el hízni, de aztán kidolgoztam ezt és mára normálisan étkezem és feljött 15 kg.

2018. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz az eletfelfogasod! Semmi ertekez nem adtak at odahaza? :/
2018. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom,edzeni elkezdek,de amugy engem az is idegesit hogy hosszuak a labaim,igy akarmilyen polot veszek az eltakarja a fenekem,es ugye azt is nezik igy meg olyan cikinek erzem..mintha nem is lenne...nem tudom segitsetek mit olvassak legyen nagyobb onbizalmam,mellesleg most leszek elsoeves
2018. aug. 26. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:
szakember is kellene mert hogy ilyen szinten azzal foglalkozol: "más mit nézhet" "más mit gondolhat" ha ezt-azt veszel fel, egyedül ezt nem tudom miként lehet leküzdeni.
2018. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Csináld az edzest nyugodtan. Én nálad, is sokkal alacsonyabb vagyok, 173 cm. Olyan 71 kg lehetek most, remélem pár kiló izmot, még fel tudok szedni. Neked is, jó edzést kívánok. A legjobb, ha magaddal, és nem másokkal foglalkozol. Én, azt vallom, hogy a csajozást, nem kell eröltetni, megy majd magától. Remélem, tudtam segíteni neked.
2020. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!