Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van köztetek skizofrén?

Van köztetek skizofrén?

Figyelt kérdés

Tisztelt skizofrén fórumozók!

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen ezzel a betegséggel élni a mindennapjainkat, valóban fenntartható-e terápiával a hétköznapi életvitel? Hogy álltok a társasági élet terén, miket szerettek csinálni, és azokban, amiket eddig csináltatok, akadályoz-e a betegség?

Szándékosan nem az egészségügy kategóriába raktam fel a kérdést, mivel nem a betegségen van a hangsúly, hanem az azzal folytatott életen.

Előre is köszönök minden választ!



2018. aug. 26. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. Nem tudom, mások számára fenntartható-e, számomra nem hatott semmi, legalábbis a gyógyszerek, pszichológia nem. Társasági élet nulla. A betegség mindenben akadályoz.
2018. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Nincs valami, amibe mindezek ellenére szívesen fektetsz időt, ami egy kicsit elvonja a figyelmedet a dologról? Olvasás stb. ?
2018. szept. 5. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs...
2018. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2018. szept. 5. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én.Teljesen hétköznapi, normális életet élek.
2023. szept. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!