Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megnyissam az üzenetét?

Megnyissam az üzenetét?

Figyelt kérdés

A történet röviden csak annyi, hogy van egy lány barátnőm, mindketten érdeklődünk egy munka iránt, és lehetett menni az 50 órás kötelező munka kapcsán arra a bizonyos 'munkahelyre' is, megbeszéltük, hogy megyünk. Még július 4-5-6.-án voltunk 3 órát dolgozni, annyira tetszett nekem a munka (és látszólag neki is),hogy kértem, hogy menjünk újra. Benyögte, hogy nem jó, mert versenye van, arra készül, nem tud jönni, de aug. 24.-án lesz a verseny, után már tudunk menni. 1. Mondhatjátok, hogy mehettem volna egyedül is, de nem volt ismerősöm ott egy sem, és a dolgozók mind férfiak voltak. 2. Elhúzta az orrom előtt a mézes madzagot, szó szerint beetetett, hogy megyünk én pedig vártam eszeveszettül. Mikor 25.-én felhívta anyukám az ő anyukáját, azt mondta, ma este visszahívnak, és elmondják, hogy tudnak-e jönni. Nem hívtak vissza, anyukám hívta fel őket, szó szerint könyörgött nekik, ő meg benyögte, hogy országos verseny lesz szeptemberben, arra készül, ezért nem jön. Na már most, én utánanéztem, nem lesz az ő sportágában szept.-ben semmilyen verseny, de legalább egy jót tudtak hazudni.


Erre mit látok, most írt a lány anyja, hogy sajnálja, hogy xy nem jön, mert versenye lesz. De ő természetesen nem zárkó... Ennyi látszik az üzenetből, nem akarom megnyitni, mert nem akarok jópofizni és előadni, hogy "jajj, persze, megértem, semmi gond", de ennek ellenére kíváncsi vagyok, hogy mi írt. Megnyissam az üzenetét vagy sem? És ha csak mentegeti magukat, akkor hagyjam válasz nélkül? Tudom, hogy az bunkóság lenne, de miről beszélünk, az imént b@ szott át.


2018. aug. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyisd meg, olvasd el, és tedd "olvasatlanná". Így nem fogja kiírni neki, hogy láttad.
2018. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csekkoltam, hogy valóban így van-e apukám telefonján, ugyanúgy kiírja, hogy láttam, hiába nyomom be, hogy tegye olvasatlanná. De már többet nem érdekel, felőlem dögö.ljön meg a gyerekével együtt. És ezt így minden kedvességemmel üzenem nekik. (:
2018. aug. 27. 22:05
 3/7 Umaku ***** válasza:
49%

Ne haragudj de mi ez a nagy hőzöngés? És ha tényleg valami versenye van? Vagy valami komolyabb dolog és esetleg még neked sem akarja elmondani, te meg konkréntan zaklatod az anyáddal együtt?

Nekem is volt egy olyan barátnőm mint te, de mivel sokat csinálta ugyan azt mint (khm) te, mivel nem gondolt bele hogy esetleg velem is van valami gebasz, és szinte már-már a földhöz vágta magát amiatt mert nem az történt amit Ő akart jol kidobtam a szűrét.

Ezzel nem azt mondom hogy biztos meghalt az aranyhörcsöge, csak azt hogy egy bolhából csinálsz elefántot.

Így se úgy se fog elmenni veled, minek idegesíted magad?

Nyisd meg azt a nyamvadt üzenetet :DDD

2018. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Tedd amit az első írt. Aztán írd meg légyszi mi volt az üzenetben, mert kíváncsivá tettél. :D Ha nem publikus írhatod privátban is, ha pedig egyátalán nem az akkor mindegy. :D
2018. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Forgasd el a telefonod hogy fekvő helyzetben látszanak a dolgok, majd úgy húzd le az képernyőt. Sokszor látszik így a teljes üzenet anélkül hogy megnyitnád.

N

2018. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül dolgozni a munkahelyre, aztán ha a másik gyerek kér tőled valamit, akkor majd mondd meg neki, hogy következő hónapban országos cserkészversenyed van csoportos becsületszó-aerobikból, és addig minden délután otthon kell fetrengened, sorry.
2018. aug. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Bocsánat hogy segíteni akartam. :) Ilyen hangnemben visszaírni nem semmi. Kezdem érteni, miért nem akar veled menni.
2018. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!