Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez volt életem legrosszabb...

Ez volt életem legrosszabb nyara. (? )

Figyelt kérdés

Valóban, ez volt életem egyik legeslegsz@ rabb nyara. Csalódtam több tucat emberben, hazudtak, kihasználtak, átvertek, játszottak az érzéseimmel. Nem szereztem egyetlen barátot sem, nem voltam sehol nyaralni, nem voltam semmilyen fesztiválon, nem talált rám a szerelem. Valóban SEMMIT nem tudtam csinálni. Komolyan, a sírás szélén állok, mert olyan, mintha még tegnap jöttem volna el szünetre. De a másik oldalon ott van, hogy az iskolát, az osztálytársakat és mindent, ami ezzel kapcsolatos sokkal jobban utálom, mint a nyarat. Ha megtehetném, felkötném magam az első fára.


Kérlek, segítsetek, gyűlölöm ezt az életet!


2018. aug. 27. 22:12
1 2
 1/11 Umaku ***** válasza:
Nahát egy rokonlélek! Írj priviben ha gondolod L16
2018. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Jaj a kis elkényeztetett hercegkisasszony. Az élet csak olyan rossz amilyenné teszed.
2018. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát helyetted nem tudok elmenni fesztiválozni és nyaralni..Ha nem teszel ezekért a dolgokért nem fognak csak úgy az öledbe pottyanni..
2018. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, az enyém sem volt a legjobb, de legalább dolgoztam pár napot a Balatonnál, és végre láttam életemben először a "magyar tengert", tudtam írni róla verset, felszedtem pár hétre egy jó pasit, voltam iszogatni, bulizni, voltam 3 koncerten, de nagy szerelem, új barátok, stb. nem jött nekem sem, a tavalyi nyaram sokkal jobb volt, elvesztettem idén sok embert, akikre azt hittem, hogy igaz barátok, és ezekkel együtt ugrott a kapcsolatom is.

Hogy el vagyok-e keseredve? Nem, majd övőre jobb nyarat csinálok! De a sulit gyűlölöm, alig várom, hogy idén végezzek, és mehessek amerre akarok.

2018. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen nyaram volt. Se nyaralás, se fesztivál, kihasználtak az emberek. Jobb ha nem is bízom bennük. Már eléggé mélyre kerültem. Öngyilkos nem leszek, inkább megpróbálok egy olyan világot kialakítani magam körül, ahol az emberel nem kapnak szerepet. Megbuktam iskolában is, azt is utálom... Azzal a kijelentéssel meg nem nagyon értek egyet, hogy olyan szar az élet, amilyenné teszed. Nézd a háború sújtotta országokat pl. Akik oda születnek bele gyerekként, már eleve szar. De hogy a realitásnál maradjunk: Akkor se a legjobb az élet ha az apád iszik, elváltak a szüleid, nevelőotthonban vagy...stb

Kérdező, te meg tarts ki, ne kősd magad sehová fel. Majd alakulnak a dolgok, remélhetőleg minden jobb lesz.

2018. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, nekem meg nincsenek barátaim így nem kellett csalódnom és egész nyáron itthon ülhettem wowozni meg a párommal lógni.


Néha beüt az érzés hogy k..va magányos vagyok de belegondolok eddig hány ember vert át máris nem olyan rossz érzés.

2018. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most teljesen alaphelyzetbe kerültél, innen könnyű építkezni. Beléptél a lehetőségek őszébe! 😊
2018. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne nyavalyogjál már... TE tetted szarrá a nyaradat.
2018. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet, nem ugy van minden, mint egy romantikus vigjatekban:)
2018. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerezz egy xboxot.
2018. aug. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!