Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiú lány barátság? Szerintetek...

Fiú lány barátság? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy (fiú) munkatársam akivel jól kijövünk. Én kedvelem őt szerintem ő is engem. Nekem van barátom akit szeretek ezt ő is tudja.

Nem tudom eldönteni, hogy ő mit szeretne tőlem én csak normális munkakapcsolatot akarok semmi több, viszont néha tesz vagy mond olyat amivel összezavar és elgondolkodom rajta hogy lehet hogy ő többet akana vagy csak beképzelem magamnak? Pl. Van amikor kettesbe akar velem lenni külön hív beszélgetni, azt is mondta hogy engem kedvel a legjobban és azt remelte nincs barátom hátha kialakult volna köztünk valami, erre nem mondtam semmit ő pedig azt mondta ne vegyem komolyan csak viccelt mert mindenkivel ezt teszi. Nagyon figyelmes mindig megkérdezi, hogy vagyok micsinálok a hétvégen stb de ezt mindenkitől megkérdezi ezért gondoltam azt hogy csak figyelmes de mostanába amiket mond vagy tesz néha furán néz rám zavarba hoz és kicsit kellemetlenül érzem magam vele félek tőle ami eddig nem fordult elő. Nem tudom hogy az hogy csak én barátságot akarok tőle és félek, hogy ő többet az zavart-e össze ennyire.

Azon gondolkodtam, hogy elé állok és rákérdezek, hogy ő mit akar tőlem? Nem tudom mit tegyek szerintetek??


2018. aug. 28. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Megjérdezni nem árt, de mi van, hogyha igent mond? El kell majd döntened, hogy melyik fiút választod nagyon gyorsan, mert a barátoddal szemben nem valami fair, hogyha õ szeret téged és bízik benned, te pedig egy másikról álmodozol. Azon is azért elgobdolkodnék, hogy megérné-e a kapcsolatodat eldobni egy személyért, akiben még nem vagy biztos. Lehet, hogy nem is lennétek kompatibilisek mint pár. Én a helyedben még várnék és megpróbálnám ezt a fiút (eleinte csak munkatárként vagy barátként) jobban megismerni (az esetleges rosszabb oldalait is) és szerintem akkor jobban megalapozott döntést tudsz majd hozni. Lehet, hogy ez csak egy pillanatnyi fellángolás a részedrõl és ha meggondolatlanul belemennél, késõbb megbánnád, hogy dobtad érte a barátodat.
2018. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem érdekelne a fiú, akkor nem csinálnál ebből ügyet, hanem egyszerűen lekoppintanád. Elég egyértelmű, hogy mit akar, és te is lehetnél egyértelműbb, hogy van valakid, és innentől kezdve ennyi a történet, barátságon kívül másra ne számítson.
2018. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Teljesen igazatok van de én tőle nem szeretnék barátságon kívül semmit és a barátomat nem hagynám el senkiért sem ezen nem is kellene elgondolkodnom :)

2018. aug. 28. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tévedésben élsz. NEM LÉTEZIK olyan hogy fiú-lány barátság. Maximum ha az egyik fél impotens.
2018. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!