Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiadni magamból...

Hogyan tudnám kiadni magamból a dühöt?

Figyelt kérdés

Valaki csúnyán átvert, kihasznált, és ez az elmúlt időben már 3x történt meg velem. Szétvet az ideg, a telefont a falnak b@ sztam, le is esett a vakolat. Ha most itt lenne valaki előttem, szétverném. Ordítani se tudok, mert ez az átkozott panelben az is hallatszik, ha levegőt veszek.


Segítsetek, ha ez így megy tovább, be fogok kattanni!


2018. aug. 28. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2018. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha pasi vagy, szedj fel egy lotyot, es kurd szanaszet. Ha no vagy, akkor menj ki egy retre es ott ordits.
2018. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válogasd meg az ismerőseidet. Engem 1x lehet átverni, azt még elnézem mert lehet véletlen is. 2. után nincs több lehetőség. Pont.
2018. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2018. aug. 28. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazságtalansággal szemben teljesen egészséges reakció a düh. Aki nem húzza fel magát azon hogy igazságtalanság érte az nincs rendben. Ha tényleg így történt ahogy írod akkor teljesen jogos ahogy érzel.


Tudod a fizikai, sőt a nehéz fizikai tevékenységeknek is van ilyenkor egyfajta gyógyító hatása. Sportolsz valamit? Esetleg eljársz kondiba vagy futni?

Ha igen akkor azt ajánlom hogy bár a legkevésbé van ilyenkor az embernek ezekhez kedve, csináld ezt. Segít kitisztítani a fejedet és tisztán látni.


Nekem is szoktak lenni hasonló gondjaim. Falhoz nem csapkodhatok bármit, és nem verekedhetek. De az indulatokat, frusztrációt és a feszültséget le KELL vezetni. Ha nem így teszed akkor csak felgyülemlik. A legrosszabb amit tehetsz hogy elmész ilyenkor aludni. Keress valamit ahol fizikai megerőltetés során levezetheted. Meg fog nyugtatni.

2018. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
velem is volt hasonló. össze hozott a sors egy defektes emberrel aki aztán folyamatosan megalázott és manipulált, élvezte, ha fel tud dühíteni. nekem úgy sikerült letennem a haragom, h rájöttem mennyit is tett értem ezzel. miatta jöttem rá, h azért vagyok önbizalomhiányos, mert ugyan így viselkedtek velem a szüleim. hála neki hatalmas lépést tettem ezzel előrébb, végre tudom, h mi miatt vagyok olyan, amilyen. fel tudtam ismerni egy csomó dolgot. ezek után már nem tudok rá haragudni, mert akármennyire is próbált tönkretenni, még, ha rövidtávon sikerült is, hosszú távon egy hatalmas szívességet tett nekem. te is próbáld meg megkeresni, h mit tanulhatnál ezekből a szituációkból, mi haszna volt annak, h így bántak veled. ha találsz vmi pozitívat benne, hidd el, h nem fogsz többet haragudni.
2018. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer addig futottam, míg majdnem össze nem estem. Aztán lenyugodtam.
2018. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel vert át?
2018. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!