Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurább dolog,...

Mi volt a legfurább dolog, amiről olvastál?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Bármilyen fájdalmam, panaszom jelentkezésekor elolvasni az internetet a találatokból hogy 12féle rákom van :D

Még ha csak felpuffadtam is lábrákom van :D....

2018. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
nekem az volt, mikor valaki azt írta, hogy "a fehérje az szteroid"
2018. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Néha, ami itt megy a felnőtt kapcsolatok és a szexualitás rovatban... Kemény, mint az őszibarackmag.
2018. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 nemaRendőrség ***** válasza:
93%

Egy élménybeszamoló amit dél amerikai esőerdőkben ideiglenesen dolgozó amerikai írt.

Egy faluban szállt meg egy családnál, és hogy mennyivel másabb volt az élet.

A legdúrvább dolog viszont az volt mikor a férfi erotikus szolgáltatásokat keresett és megkérdezte a hazigazdaját, hogy merre érdemes, ő meg a saját lányát ajanlotta fel.

A gyerek 10 éves volt(az amerikai pali azóta börtönben rohad, elég részletesen leírta, hogyan törte be/meg a lányt)



Vagy az mikor leírta egy srác, hogy hogyan tette "ő"függővé a barátnőjét. Éjszakánként nikontin tapaszt tesz rá, így ha nem töltik együtt az estét(nem feltétlenül szex, csak együtt alvás) akkor rosszul van a baratnője. Meg egyéb pszichológiai trükkök

2018. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Amikor a német nyelvvizsgámra készültem, elkezdtem német oldalakat nézegetni a neten és rá is találtam a gutefrage.net nevű oldalra, ami ugyanilyen kérdezős-válaszolgatós oldal, mint ez is.

És egyszer olvastam ott egy kérdést, amit egy 13 éves lány írt ki és azt írta benne, hogy az anyja kórházba került és addig az apja minden éjszaka áthívta az ő ágyukba aludni a kislányt, hogy ne legyen "magányos". Az első pár éjszaka tényleg csak aludtak, de utána egyik este az apuka elkezdte simogatni OTT, aztán mondta neki, hogy kézzel elégítse ki, aztán szájjal is kellett csinálnia..

Utána az anyuka hazajött a kórházból és a csaj el akarta mondani neki a történteket, de félt, hogy nem hisz majd neki és lényegében ez volt a kérdés is, hogy hogy mondja el az anyjának, mit csinált vele az apja. Erre szinte csak olyan válaszokat kapott, hogy ne mondja el, hacsak nem akarja tönkretenni a házasságát a szüleinek...

Kb. köpni-nyelni nem tudtam és vagy 20-szor végigolvastam az egész sztorit meg a válaszokat is, hogy biztos nem én értettem-e valamit félre, de nem. Szinte minden válaszoló leszarta, hogy a saját apja molesztálta a csajt, csak jajj ne mondja el az anyjának, mert tönkreteszi a házasságot..Ez volt a legfurább az egészben, hogy kb. 2-3 válaszadót leszámítva mindenki az apát meg a házasságukat védte, nem tudom, honnan került oda pont ahhoz az egy kérdéshez annyi aberrált ember o_o

2018. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

#4


Hol lehet elolvasni ezeket?

2018. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
kőbányai orálfantom
2018. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amikor segítségnyújtás helyett videóznak.

Egy férfi fuldoklott egy kisebb tóban, kamaszok videózták röhögve, a felvételen olyanok is elhangzanak, hogy ennek már úgy is mindegy, vagy hasonlók



Vagy amikor találtak egy fogyatékost valami réten, aki ült és magát belezte ki, csupa vér volt minden, és csak nézik, videózzák mit csinál

2018. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 nemaRendőrség ***** válasza:
49%

@8

Kimenteni egy fuldoklót nem kis feladat. Ha még oda is úsznakba gyerekek hogyan tovább? Nem egyszer fordult már elő, hogy a fuldokló rácsapott a mentőre, a segítő elájult és meghalt. De ha még nem is csap rá, mit csinál egy tizenéves kölyök egy 2x akkora emberrel? A hivatásos vizimentők is segédeszközöket használnak ilyenkor.


Az meg, hogy nem mentek oda a fegyveres retardálthoz még plusz pont is nálam. Felvették videóra, hogyha találnak valakit akkor be tudják bizonyítani, meg azért nem minden nap lát az ember ilyet.

2018. aug. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Legalább a mentőt hívták volna, vagy bármi.

Ha nem tudnak segiteni az attól még nem indok a röhögésre, reklámra egy segítségreszorulo haldoklon, vagy fogyatékoson. És az is durva hogy ezt magyarázni probálja bárki

2018. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!