Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi volt eddig neked a legérdek...

Mi volt eddig neked a legérdekesebb / legfurább dolog ami valaha is történt a gépeddel?

Figyelt kérdés

Nekem van pár:


Előlapiból kihúzom a Bluetooth-t a gépházon lévő LED felvillan, majd kialszik 10 mp-vel később elindul a gép.


Netezés közben fehér villanás és kifagy minden. Hiba oka máig ismeretlen.


2015. jún. 9. 20:53
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
Táp pontos típusa?
2015. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Trevor. ***** válasza:
Amikor a Radeon 9 200 videokártyám 1 hónapig nem volt hajlandó képet adni, majd megjavult, teljesen magától. Aztán az, hogy ha olyan kedve van a BIOS-nak, akkor több, mint fél percig befagy a BIOS post, majd tovább megy.
2015. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Nekem egyszer indításnál kiírta, hogy nincs billentyűzet csatlakoztatva, nyomjak F1 et a folytatáshoz. Néztem csak wtf.
2015. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megolvadt az alaplap. :-D

(Hűtés nélkül, maximumra vittem minden feszültséget, és terheltem, amíg az bírta)

2015. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Amikor elment a net és elmentem barátokkal és be kellett érnem egy kis élettel...
2015. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

#5

Most meg ahelyett, hogy élnél, feleslegesen trollkodsz. Bravó.

2015. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1: táp choeftec ctg 550w
2015. jún. 9. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Felkapcsoltam a lámpát és elindult a gép.
2015. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nemegyszer előfordult, hogy magától bejött a monitor, mielőtt a gép közelébe értem volna, és megmozgattam az egeret.
2015. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Belemaszott a belsejebe egy sun.

Belepisilt a macskam, es a gep ment tovabb, mintha mi sem tortent volna (garazsban levo fileszerver) es napokkal kesobb neztem, mi olyan budos. (Itt jegyzem meg, a szodabikarbona jo a kandurpisi szag ellen. :P )

2015. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!