Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legviccesebb,...

Mi volt a legviccesebb, legfurább dolog vagy tárgy, amit a babátok megkóstolt, megrágott, megnyalt stb?

Figyelt kérdés

Onnan jutott eszembe ezt megkérdezni, hogy ma a 6 hós kisbabám a vasalódeszka lábát nyalta, aztán a járóka rácsait harapdálta és az én nadrágom szélét is.

Még ilyet nem csinált. :)


2009. okt. 28. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm kisfia egyszer a macska farkát kapta el és kezdte volna rágcsálni, ha a szülők meg nem fosztják tőle:) A macska meg békésen tűrte:) Nagyon édes volt:)))
2009. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten az egyik szekrény alól bányászott elő egy adag porcicát... (pedig minden másnap porszívózunk)

Persze egyből gyűrte a szájába, én meg infarktust kaptam...

2009. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
sportcipőm vagy a papucsom talpát nyalja,mint a fagyit. Szörnyű! Ma este a padlót csókolgatta... Egy éves fiúcska
2009. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Zuhanyrozsat!!!...de ugy hogy jott belole a viz!Termeszetesen nagyon meglepodott :-))))
2009. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ül a kádban, a lábai között megtámaszkodik, lehajol, és eszi a habot (ill. enné, ha hagynám)! :D

Popsikrémet, törlőkendőt is kóstolt már. Apja dezodorját is akarta, de elvettem.

Földet, követ,... azt is elvettem. :D

Nyalta a tükröt, ablakot. Körömreszelőt (műanyag).

Szegény gyereket mindig megfosztom a "finom" falatoktól! Állandóan harcolunk. ;)

Amin a legjobban meglepődött: elkapta a sószórót. Egy darabig rázta, tetszett neki a hangja. Majd megnyalta a tetejét. Azt a képet láttátok volna! A könnyem potyogott a nevetéstől!

1 éves kislány.

2009. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Az udvaron voltunk kint hármasban apával. Nekem valamiért be kellett mennem. Megyek ki, látom, hogy a gyerek rág valamit. Apa nem vette észre, hogy a gyerek bekapott egy darab kutyatápot. Állította, hogy nem látta, mikor csinálta. Alig tudtuk elvenni tőle, volt nagy ordítás. Azóta ha meglátja a kutyatápot, már teljesen rá van izgulva. Fúj!!!
2009. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Papucs, cipő talp, radiátor melegen :), szék lába. Igazából bármit megrágna ha engedném. Szerencsére a porcicákat meg a kis "koszokat" amiket talál a földön nem viszi a szájába valamiért, csak lökdösi, nézegeti, forgatja. Persze én is mindennap porszívózok de Ő mindent megtalál.

8 hónapos

2009. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
A lányom az apja felügyelete alatt galambkakit evett.:-( meg egyszer beleivott majdnem a kutya vizébe...a barátaink fia már megrágta a küszöböt, a fenyő ajtót, most az eresz nyalogatása van soron.
2009. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Cipőket minden mennyiségben. De hogy ne legyen mindig álnok elkobzás, vettem neki egy vadiúj felnőtt strandpapucsot, kizárólag rágás céljából. :-D Ez bejött.

Igaz most már rástartolt szőnyeg rojtra, fiók foggantyúra, küszöbre, tesója iskolatáskájára, papírdobozra, tulképpen mindenre, ami számára elérhető.

De egy biztos!!! A rágóka (légyen az gumi, sima, rücskös, csörgős, sőt fagyasztós), na azt még egyszer sem próbálta rágicsálni!!! :-D

2009. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Duracel elemet...:-S
2009. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!