Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A te életedben mi a rossz?

A te életedben mi a rossz?

Figyelt kérdés
Miről gondolod úgy, hogyha az megoldódna, boldog lennél?
2018. aug. 30. 12:46
1 2
 1/17 anonim válasza:
0%
Ha fent lehetnék bakabt-n. :)
2018. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kezem,meg a hegeim zavarnak.azt akarom megcsináltattni
2018. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Tudom sablonos, de a pénz lenne a megoldás mindenre (mondjuk egy nagyobb pár százmilliós összeg). Ebből lenne házam, autóm, vállalkozásom, időm mindenre, amire most nincs, időben eljutnék a megfelelő orvosokhoz. Többet lehetnék a párommal és gyermeket is vállalnék.

Jelenleg a megélhetésért küzdök havonta, gyereket se merek vállalni, nincs mire, mert albérletben vagyunk, mert alig lehetnék vele.

2018. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy normális, összetartó, szerető családom. Irigyelve nézem azokat a családokat, akik ilyenek. Szüleim elváltak, amikor ez történt, nem igazán viselt meg és nem zavart, mert nem éreztem nagy változást, apám, amíg együtt laktunk, akkor se vette annyira ki a részét az életemből. De már ez alapján is ketté van szakadva a család, olyan hogy együtt, soha sincsen. A nagyszüleim sem egy minta nagyszülők, csak lerombolni tudják az ember önbizalmát, túlaggódnak, pesszimisták.
2018. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudod elviselni, hogy a te életed rossz, ezért tudni akarod, ha mások élete a tiednél rosszabb. Vagy nem. Mert speciel az én életem egészen kitűnő. Abszolút elégedett vagyok. Pláne mostanában, mert minden úgy alakul, ahogyan szeretném. Apróságokkal meg nem foglalkozom ugye... Gondolok itt olyanra, hogy "jaj, nincs mogyorós-mazsolás Milka a boltban"...
2018. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
Szeretnék egy számmal nagyobb melleket.
2018. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném, ha nem lenne több műtétem, és ha lehetne gyerekem.
2018. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Nincs olyan, amitől boldogabb lennék.


De arra nagyon vágyom, hogy a szeretteim és én is az emberi kor legvégső határáig egészségesek lehessünk. Az egészség legyen meg, a többit megvesszük.

2018. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szeretnék 10 évvel fiatalabb lenni.

22/f

2018. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Mi a rossz? Minden. Nekem ahhoz már kb. újjá kéne születni hogy minden bajom megoldódjon.
2018. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!