Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, ami miatt most neheztel...

Mi az, ami miatt most neheztelsz valakire? Mi kell, ahhoz, hogy ez a helyzet változzon?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A (volt) főnököm és egyben barátom , teljesen hülyének nézett, megalázott. Otthagytam a francba, velem ezt nem csinálja. Mi kell hogy megváltozzon?

Ha bocsánatot kérne, és normálisan megbeszélnénk a problémát. De erre ő nem képes, a szédítős dumáira meg nem vagyok kíváncsi. Szóval ez már nem fog változni.

2018. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Környezetváltozás, az kell, jó messze, jó távol.
2018. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyámra neheztelek, mert egy vita hevében bevonta a kétéves gyerekemet és elkezdett szidni neki. Amikor erre berágtam, felhívta a közelebbi rokonokat és olyanokat állított nekik rólam, ami nem igaz.

Nem haragudnék rá, ha bocsánatot kérne és megígérné, hogy soha többet nem szid a gyerekemnek és kihagyja őt minden veszekedésből. De nem fog így tenni.

2018. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fölöttem lakó zajongó baromra. Megváltozásához ezek valamelyike kéne:

- bekussol

- elköltözik

- megdöglik

2018. aug. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!