Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszi depresszió? Van még...

Őszi depresszió? Van még valaki rajtam kívül, aki nyár végén egész ősszel és télen depressziós az idő miatt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 2. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is volt ilyenem. Aztán elkezdtem dolgozni, ott pedig nem volt külön téli és nyári fizetés, ugyanazt a teljesítményt kellett hozni minden hónapban. Ennek hatására az őszi-téli depresszióm villámgyorsan megszűnt, mert sem tere, sem értelme nem volt. Neked is ajánlom!
2018. szept. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
82%
Ne legyél depis,mondja egy pánikbeteg,sőt málunk az iskola se könnyű,de tartom magam a csaaládom miatt.Minden évszaknak megvan a maga szépsége,itt az ősz csinosítsd a lakást narancs színekbe,mintha a nap sütne tökök,levelek.csipkebogyó gesztenye és sok sok gyertya,hidd el jobb lesz.
2018. szept. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Öhm... Az IDŐ MIATT, írta a kérdező. Én is így vagyok vele, ezen nem segít a magas fizetés. Egyszerűen gyűlölöm a takony, mocsadék időt, ilyenkor mindig arról álmodozok (többnyire a hat reggeli szundim alatt), hogy elhúzok innen valami mediterrán országba, vagy mexikóba, ott még tequila is van. Győlölöm, hogy hideg van, hogy szürke minden, hogy fázok mikor kimászok az ágyból vagy a zuhany alól, és négy réteg ruhát kell magamra vennem, hogy ne fagyjak meg. Ilyenkor élni sincs kedvem.
2018. szept. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Én csak akkor vagyok depressziós ha elég időm van gondolkodni a hülyeségeken. Most a nyáron ahogy dolgoztam kb arra volt időm, hogy kialudjam a fáradalmakat. Ajánlok neked is valami elfoglaltságot.

Az idő miatt nem tudnék depressziós lenni, én a hideget szeretem lassan elérkezik az én időm. Ugyan úgy elvezem a szürkeséget mint a tavaszi zöldet. De ha igy nézzük én álltalában nyáron vagyok depressziós ha nem tudom magam lefoglalni.

2018. szept. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60%
Én is így vagyok már pár éve. Októbertől márciusig rossz kedvem van, azt szeretem mikor korán világosodik, későn sötétedik, süt a nap. Télen meg alig süt, ha ki akarok menni az udvarra folyton fel kell öltözni, nem is bírok sokáig kint lenni, mert hideg van. 25-30 fokban érzem jól magam.
2018. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Imádom a hideget,a hűvös szellőt, a szép kabátokat, az elvont szürke időt... Mindent.. Aki meg ezt a mocsok kánikulát imádja az inkább takarodjon ki Afrikába.
2018. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek ez jön be, van, akinek az. Nem értem, miért kell ehhez a másikkal durva hangnemet megütni, hogy pl. takarodjon Afrikába. Ettől a te véleményed nem fog erősebb lábakon állni, csak a saját véleményed marad...


Személy szerint én is a melegebb időt szeretem, és eléggé elfoglalt vagyok, rengeteg dolgom van, mégis rossz hatással van a közérzetemre, hangulatomra a szürke, monoton esős idő, ami októbertől márciusig terjed. Van, aki jobban érzékeny erre, mások pedig kevésbé. Egyébként a telet is szerettem, amíg volt tél, de amióta a téli hónapok is szürke, szemerkélő esősek, néha egy-egy havas esővel, vagyis amióta a november februárig tart, azóta tényleg rosszul érzem magam. Ha leesne a hó, és fehér lenne a táj decembertől februárig, mint rendesen, akkor nem nyomasztana annyira, mert ezt is szeretem, megvan a maga varázsa. De a takony időnek nincs. Úgyhogy értem, mit mond a kérdező.

2018. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a depresszióm nyáron is tart, így nem omlok össze ősszel.
2018. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Depresszió és depresszív reakció nem ugyanaz.

Telet imádom, nyarat csal hőség miatt utálom, ősz/tavasszal különösen nincs bajom. Szeretem az esős,viharos időt, a havat, a hóesést,amikor erősen fúj a szél és hideg van. Inkább a helyzetem ami kivaltja belőlem a depressziv reakciót. Nem igazán az időtjárás a baj,de nyáron én nagyon " depressziósnak" érzem magam.

2018. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!