Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig is érdekelt hogyha egy...

Mindig is érdekelt hogyha egy férfi naplót vezet az ciki/gáz?

Figyelt kérdés
Valahogy érdekel, én személy szerint nem vezetek naplót de attól még kíváncsi vagyok a férfiak/nők véleményére.

#napló #naplóvezetés #Férfi napló
2018. szept. 2. 02:53
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
András Bank Naplója :d
2018. szept. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez ciki?

Szerintem jó dolog, ha valaki összeszedi a gondolatait, függetlenül attól hogy férfi vagy nő.

2018. szept. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nagyon sok történelmi személy (akik ugye többnyire férfiak voltak) vezetett naplót, aminek én határozottan örülök, mert nagyon érdekes olvasni.

Illetve Smith az 1984-ben is naplót kezdett, ez volt az első oldalakon. Meg sem fordult volna a fejemben, hogy ez ciki lenne.

2018. szept. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem az,csak a mai világban nem megszokott (már nagyon nőktől sem),de ettöl függetlenül nem ciki.
2018. szept. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem az, bár én egyet sem ismerek, aki írna. A blog annak számít? Mert olyat igen. Az se az.
2018. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kínos, én kifejezetten felnézek mindenkire, akinek van hozzá kitartása és türelme, hogy naplót írjon, mivel nekem nincs. :) 20/l
2018. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Azt jelenti, hogy át szokta gondolni az életét, önmagát, a másokkal való viselkedését, az eseményeket. Én is írtam évekig, nagyon tanulságos visszaolvasni.
2018. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én írok naplót, magamnak. Néha-néha leírtam a gondolataimat, problémáimat és néhány év múlva érdekes visszaolvasni. Vagy azért, mert "Milyen hülyeségeken tudtam ennyit rágódni?" vagy hogy "Na, gratulálok magamnak, hogy még mindig itt tartok ebben az ügyben."


Meg büszkeséggel tölt el, amikor valamit leírok és később kiderül, hogy igazam lett - csak már el is felejtettem.

2018. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!