Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az agyatlan iváson kívül szól...

Az agyatlan iváson kívül szól valami egyébről a gólyatábor?

Figyelt kérdés
Első látásra a facebook csoportban a képeken úgy tűnik, felszínes poénok, gagyi zene és minőségtelen, olcsó piálás megy csak.
2018. szept. 2. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem sok értelme van ilyen szarra menni.
2018. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Dugni is lehet.
2018. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés, előadások, esetleg HÖK-ből tart valaki előadást stb.
2018. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak ennyiről szól. Dugni is lehet jó nagyokat.
2018. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Arról hogy kiépíted az egyetemi kapcsolatokat amik a későbbiekben megkönnyítik majd az életed.


Nehogy azt hidd hogy bárki elmenne csak az alkoholért, ha utána soha többet nem látnánk azokat az embereket.

Meg lehet dugni, jah.

2018. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bulin kívül csapatépítő feladatok voltak, illetve felsőbb évesek tartottak információs órákat pl a tárgyfelvételről és a lehetőségekről,szoctám,koli ilyesmi. Jó volt, mert megismerkedtünk a csoporttársakkal és pár felsőbbévessel, HÖKösökkel. Kapcsolatépítés szempontjából nagyot lendít, ha a jó emberekkel iszol, mert ha anyagra vagy más segítségre lesz szükség, tudsz kihez fordulni.
2018. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A pián és a dugáson kívül én az egyetemi baratáimat a golyatáborban ismertem meg anno. A mai napig tartanak ezek a barátságok pedig már lediplomáztam és elkezdtem dolgozni. Lehet hogy csak nekem volt szerencsém.

Ha nincs kedved ne menj gólyatáborba. Baráti kapcsolatokat buli nélkül is ki lehet alakítani.

2018. szept. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatokról, ismerkedésről szól egyértelműen. A többi csak körítés hozzá.


Aki kimarad, lemarad...

2018. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csapatépítésről szól.

Sokkal jobb úgy beülni a padba, hogy nem egy rakás idegen ember vesz körül, akiket soha az életben nem láttál.


Nem mellesleg én (atyaisten) 10 éve voltam gólya, akkor voltam gólyatáborban és az ott szerzett barátságok végig kísértek az egyetem alatt, illetve kísérnek még most is, pedig mindenkit az ország más-más részeibe sodort az élet, régen dolgozunk már mindannyian. Évente párszor alkalmat találunk az összeröffenésre és ez mindig baromi jó érzés.

2018. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!