Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Hogy oldjam meg, ha nem lehet beszélni vele?

Figyelt kérdés

Anyukámmal az utóbbi fél évben folyamatosan veszekszünk. Vannak jobb pillanatok, amikor jól megvagyunk és megértjük egymást, meg úgy általánosságban jó a viszonyunk.


Mostanában bármit csinálok, sose jó semmi. Mindig félek, hogy leordítja a fejemet valamiért, és van, hogy olyanért veszünk össze, aminek semmi értelme. Ő A-t mond, én B-t, és ha én megértem, hogy ő miről beszél, addigra már összevesztünk, és meg sem akarja hallgatni, hogy én hogy értem az adott dolgot.


Ráadásul hozzámvágta, hogy vegyek vissza magamból, mert mások nem fogják elviselni azt, ahogyan viselkedek. (Igazából sokszor az van, hogy nem érti, hogy én mit mondok, és előbb ordít, utána meg amikor kiordította magát és megnyugodott, megy minden tovább.)


Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Nyilván az éremnek két oldala van, biztos én is rosszul csinálok valamit, engem inkább az zavar, hogy semmiségből hatalmas vita kerekedik. Fogjam be, hagyjam rá és kérjek mindenért bocsánatot?


20 éves vagyok, egyetemista



2018. szept. 2. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,irj neki,ne beszélj,az irást nem lehet...hát közbekiabálni. leirsz neki egy hosszabb szöveget,reméled felfogja. való életben könnyen belevágsz a szavamba és folytatod tovább,a te telefonodról és nem tudok irni,nem tudom megállítani az irásod. :) ird le...kezeld vele a konfliktust,ha nem megy,költözz el ahogy tudsz,szerzel egy jó munkát,és majd neked nem kell help,de ha neki kell help,majd a lábadnál hever,hogy légyszi segits...
2018. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ignorálás és költözés. Öregek már nem változnak. El kell fogadni, ő már ilyen 🙁

És ha ilyen, akkor menekülni kell... 🙁 sajnálom


26f

2018. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!