Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik pillanatban nagyon szeretnék valakivel beszélni a másik pillanatban pedig senki társaságára nem vágyom? Valaki ugyanilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neha en is igy vagyok vele.. az ember tarsas leny, de van, hogy egyedul szeretne maradni a gondolataival.
2014. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a szituáció. Rendszerint ha valakivel szeretnék beszélni, az majdnem mindig nem igazán szeretne velem beszélni, viszont aki velem szeretne beszélni, azzal pedig én nem igazán szeretnék beszélni :(.

Ettől függetlenül lehet, hogy olyan környezetben élsz, dolgozol, ahol sokat kell beszélni, és ettől egy idő után "megcsömörlik" az ember és így jön ki nálad. Ez rejtett energiavámpír közegben gyakori jelenség.

2014. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. Senki se vágyik mindig társaságra és senki sem akar állandóan egyedül lenni. Amúgy velem akkor van ez, hogy inkább egyedül szeretnék lenni, amikor olyan ember társaságában vagyok, aki elnyom és nem hagy érvényesülni, meg nem hallgat meg. Pedig általában szeretek emberek között lenni.
2014. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez a helyzet.
2014. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok.Szerintem ez természetes jelenség, az emberek többsége így van ezzel.
2014. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!