Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, higy mostanáb...

Miért érzem azt, higy mostanában valami nagyon nem oké velem?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodni szeretnék, de mostanaban nagyon rosszul erzem magam lelkileg. Akkor is egyedul erzem magam, amikor nem is vagyok egyedul. Estenkent sokat sirok. Es nagyon szomoru es nyomott vagyok egész nap. Stresszelek az iskola miatt, es szeretnek mar egy fiut is. Tudom sokan azt gondoljak, hogy ezzel meg varhatok stb. De mar tobb eve vagyom egy parkapcsolatra, de ugy erzem senkinek sem vagyok eleg jo. A csaladommal nagyon jo a kapcsolatom, de nekem ez mar nem eleg, szeretnek szerelmes lenni. Nem tudom hogy ez e a fo problemam, de van ra esely. Remelem erthetoen leirtam. Tenyleg nem panaszkodni szerettem volna csak kicsit elegem van beleole, hogy tulajdonkeppen nincs miert szomorunak lennem meg is az vagyok. Elore is koszonom a segitseget. 16/l
2018. szept. 4. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem baj ha panaszkodsz,néha énis szoktam,(egyébként ez tényleg nem volt az),valamint szerintem minden érzelmi megnyilvánulás természetes,csak legyen aki válaszreakciót ad :)

Azt írod több éve szeretnél egy társat,viszont úgy érzed "senkinek nem vagy elég jó" hát akkor itt lesz a bibi,mondják a nagy bölcsek is,ha elfogadod/szereted önmagad mindenki viszontszeret,mert az kisugárzik..egyébként a pasik többsége 15-46-ig bezárólag ugyanígy érez...talán vigasztal a tudat :)

2018. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. szept. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!