Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mennél vagy nem? Mit...

Te mennél vagy nem? Mit tennél a helyembe? SOS.

Figyelt kérdés

Van egy lehetőség a suliba,hogy a jó tanulók 3 hetet Portugáliában vagy Spanyolországban tölthetnek teljesen ingyen még költő pénzt is kapni.Tavaly nem jelentkeztem mert az utolsó héten mikor lehetet jelentkezni kaptam tengerimalacokat és már nagyon régóta szerettem volna így nem jelentkeztem sajnos.Idén lesz az utolsó lehetőség,hogy jelentkezzek.Nagyon szeretnék, de van némi gond.

Van 4 kutyánk 6 cicánk 2 t.malac,2 nyuszi és 4 papagáj.Nem tudom mi lenne velük.Apa mindennap megetetné őket és foglalkozna velük,de kitakarítva nem lennének.Nem szívesen hagyom őket így,de ezt még megbeszélem a szüleimmel.Van egy ikertesóm aki is ez miatt gondolkodik ezen,hogy jöjjön vagy ne.Őt nem érdekli ez a szakma így nem szívesen jönne.Ha ő maradna minden jó lenne mert eggyütt gondozzuk az állatokat.Ha jönne akkor a szüleimen múlik minden.


Te el mennél a helyembe vagy nem?


Egyébként bekerülnék a csapatba akik mennek, mert tavaly is került be olyan akinek volt hármasa nekem csak egy négyesem lett.

Nagyon megbántam,hogy tavaly nem jelentkeztem.


2018. szept. 6. 16:05
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
A szüleitek örülhetnének hogy van lehetőségetek ilyesmire. Nem halnának bele abba a pár hétbe. És ha valamelyikőtök mondjuk kórházba kerülne akkor is hagynák a pcsába az állatokat? Most oké hogy ti gondozzátok és dicséretes is hogy nem a szülők nyakára tartjátok az állatkákat de ez most egy ideiglenes dolog lenne és nem hiszem el hogy bármelyik szülőnek letörne a keze ha néha ki kellene pucolni azt a 2 tengerimalacot.
2018. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thispain ***** válasza:
100%
Én a helyedben mennék.
2018. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hány személyiséged van?
2018. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt,hogy hány személyiségem van?

Ma este beszélek velük

2018. szept. 6. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Menny, nem mindenkinek van ilyen lehetsége, ki kell használni és élni kell az életet, én biztos hogy mennék, így is el fogok jutni ezekbe az országokba csak nem biztos hogy ingyen.

Egyszer élünk...

2018. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!