Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos hogy nem...

Szerintetek jogos hogy nem tetszik ez a helyzet ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
9-hònapos terhes vagyok lassan.Sajnos a lakàsban nincs fürdő szobànk.Emelett még a hàzban nincs bennt víz sem sajnos csak az udvaron.Úgy jöttünk ide hogy nem volt bennt víz sem.Eddig lavòrba fürdöttem de most màr nehezemre esik egyszerűen úgy èrzem nem birok ennyit hajolni.Panaszkodtam a fèrjemnek és mèg ő kiabàlt le.Hogy nekem mindig csak valami bajom van mêg ő vette magàt sèrtve.Mondtam neki hogy jobb leyt volna egy olyan házat vàlasztanunk ahol az alap dolgok megvannak bàr.Mert a mosògèpünk se jò.Víz se nincs bennt a házba.Se fürdő.Nagyon el vagyok keseredve.
2016. nov. 21. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miféle igénytelen putriba vitt a férjurad? És ő miféle igénytelen mucsai paraszt?
2016. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!