Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik soha, semmilyen panaszkod...

Akik soha, semmilyen panaszkodást nem fogadnak el, nem gondolnak arra, hogy nem minden élethelyzetre van (azonnali) megoldás?

Figyelt kérdés

Én például nem szeretem a városomat, van egy feldolgozatlan gyászfolyamatom (megakadt gyászfolyamat), szenvedek a munkahelyemen és szenvedek a mentális gondjaim miatt is. Egyikre folyamatban a megoldás, a többire részben folyamatban, részben megoldási ötletem van. Ettől függetlenül néha elszomorodom, néha nem tudom tartani magam és akkor bizony panaszkodom. Mondanom se kell, hogy élőben általában nem hallgatnak meg, ezen az oldalon meg letorkollnak.


De a saját gondjaim most csak példák.

Másoknál is látom ám pl. itt, hogy letorkollják őket, trollkodnak a kérdéseik alatt, élőben is tapasztalom a dolgokat másoknál is.


Egyébként a környezetemben olyan élethelyzetek is vannak, amik konkrétan szerintem NEM megoldhatóak. Nem átmenetileg, hanem talán egyáltalán.


2018. szept. 9. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mostanában a panaszkodásról az az egyetemista jut eszembe, aki naponta kiírta kérdéseit, hogy milyen sanyarú sorsa van, otthon verik, egyetemet rákényszerítették 21 évesen és bizony sehogy nem tud elköltözni.

Érkezett a kérdésekre tucatnyi válasz (vagy pár tucatnyi) mindegyikre megvolt a kifogás, hogy "miért nem".

2018. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

# 7


Én mára kezdtek olyan lenni, mint az általad linkelt fazon.



Viszont ha valami nem sikerül elsőre, vagy nincs ötletem elsőre, begörcsölök, ha valami folyamat lassan halad, begörcsölök, ezért vagyok panaszkodós.

2018. szept. 9. 20:23
 13/13 A kérdező kommentje:

Egyébként olyan nagyon szélsőséges embert egyet ismerek, ő tényleg leszívja az ember energiáit, én "le is építettem".



Elvégzett egy OKJ-t, amivel már fogalmam sincs, miért nem ment semmire majd nyögvenyelősen egy büfészakot.


Mamahotelben él 28 évesen. Eddig alig-alig dolgozott.


- Gyerek, sportolj! Egészséges, jó hobbi és ott tudsz csajozni. Nem, mert ez, az, amaz.

- Figyu, nálunk most van felvétel, gyere dolgozni. Nem, mert így, úgy amúgy ez az amaz.

- Szerinted miért ijednek meg tőlem a csajok? Hááát, őszinte leszek, de szerintem ezért meg azért... Jó, de...így úgy amúgy.

- Nem találok jó munkát. Végezz el tanfolyamot. Jó, de így, de úgy, de amúgy...



Extrém módon nem tesz magáért, de közben szidja a szüleit, a tesóit (elég kemény módon), nem dolgozik, mindnre kifogása van, de mindenre stb-stb... :(

2018. szept. 9. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!