Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a végső megoldás arra,...

Mi a végső megoldás arra, hogy azért nem megyek el a barátnőmhöz, mert bent a házban van egy kutya?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátnőmnek van egy benti kutyája. Én pedig utálom az ilyen kutyákat. Jól van még a kertben oké...de bent a házban...pfff.

Mindig hív az anyja meg a barátnőm is, hogy menjek el. Vasárnap például egy ebédre, de én mindig elutasítom. Kitalálok valamiket, hogy nem alkalmas, meg jönnek hozzánk vendéket...

Nem arról van szó, hogy nem bírnám vele megbeszélni, hogy utálom a benti kutyákat, de az nem volna megoldás. Tudatában lesznek vele, de miattam nem fogják kidobni a kutyát.


Amikor még nem jártunk egyszer aludtam ott nála. Odaadta az ágyát, hogy azon aludjak, ő meg másikon aludt. Reggel mikor felkeltem a nadrágom és a felsőm tiszta kutyaszőr volt. Úgy kellett szőrszálanként kiszedni a ruhámból.

Megoldás?


20-as évek elejében járunk mind a ketten.


2018. máj. 12. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Keressél másik barátnőt, aki nem szereti a kutyát, macskát..
2018. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

"Nem arról van szó, hogy nem bírnám vele megbeszélni, hogy utálom a benti kutyákat, de az nem volna megoldás. "

Akkor most ez a megoldás, hogy folyton átvered őket? Szép. Szerinted milyen megoldás van azon kívül, hogy elmondod mi a gondod? A hazudozás, vagy mi?

36N

2018. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Gabor te vagy az?
2018. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem Gábor...

Végső megoldást nem jelentene. Tudnák, hogy miért nem megyek el, de nem bírnának semmit se csinálni. Kutyát hiába viszik el arra a fél napra, míg ott vagyok, a kutyaszőr meg a szagok ott maradnak.

2018. máj. 12. 18:31
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Szokd meg.
2018. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó: mit szokjon meg, ha UNDORODIK tőle?

Kérdező: Vagy őszintén megmondod, és igazad van, akkor tudatában lesznek, hogy miért nem mész. Legalább a lány is tisztában lesz vele, hogy ha hosszútávú kapcsolatot akar veled, akkor a közös életekben ne számítson arra, hogy kutyátok lesz, legalábbis benti nem. Ha nem akarod ennyire kiélezni a helyzetet, mondhatod (ez hazugság ugyan), hogy allergiás vagy a kutyaszőrre. Akkor is meg fogják érteni, hogy miért nem mész hozzájuk aludni, vendégségbe, de akkor legalább nem fognak hibáztatni. Az allergiát legalább megértik az emberek, az undort kevésbé.

2018. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ez nagyon jó ötlet. Szerintem ezt fogom bevetni.

Ha újra hívnak, akkor megmondom, hogy eddig azért nem mentem, mert allergiás vagyok az állatszőrre. Nem akartam nyíltan megmondani...

2018. máj. 12. 20:36
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

En tenyleg allergias vagyok. Mindig azzal jonnek, hogy jajj mert ott vagyok valahol 1-2 orat es semmi bajom, kamu az egesz. Legyel felkeszult, mint valodi allergias mondom:

-allathoz nyulsz, kezet mosol nem fogdosol ossze semmit

-olyan helyen vagy ahol bent van az allat leulsz, aznapi ruhad szennyes, mert az atkai mindenhol ott vannak akkor is ha a szort leporszivozzak, az beleeszi magat a karpitba

-rateszed a fejed a parnara azon alszol, az atkai miatt befulladsz ha elotte a kutya rafetrengett kesz csoda h a multkori ottalvasnal nem lett gond

Az allergia nem olyan h ott vagy egy fel orat es azonnal fulladsz, hanem amikor az atkaival telitodik a szervezeted 5-12 ora akkor taknyod nyalad egybefolyik, majd befulladsz.

Ha belekotnek, hogy a multkor nem volt gond, mondd h bevetted a gyogyszered, de mire hazaertel mar taknyod nyalad egybefolyt az allergia miatt. Ezeket azert irom, hogy legyen hiheto a tortenet.

2018. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
6-os voltam, kedves kérdező, ha jó az ötlet, felpontozhatnál, mert valami kutyabolond lepontozott. Attól még nem vagyok kutyagyűlölő és a kérdező sem, hogy emberi élőhelyként szolgáló lakásban nem viselem el a kutya szagát, szőrét, nyálát, stb. A kutya helye a kertben van a kutyaólban, az emberé meg a lakásban. Erről ennyit.
2018. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyébként nem pontoztam még senkit...de mindjárt megy a zöld kéz mindenkinek.


A kijelentéssel egyezek, miszerint az ember a lakásban, az állat pedig kint.

Falun élek, engem így neveltek.

2018. máj. 12. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!