Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti belegondoltatok már abba,...

Ti belegondoltatok már abba, hogy olyan emberekkel szoktatok találkozni/beszélgetni/látni, akik pár évtized múlva hozzátok hasonlóan meg fognak halni?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el az ilyen depresszív dolgokon (vagy nem is tudom minek nevezzem ezt) elmélkedni, hogy tulajdonképpen mindenki versenyt fut az idővel és potenciális halottnak számít, mert sokan azt hiszik, hogy ők a mindenható szexisten/topmodell, de végülis mindannyian hús-vér emberek vagyunk, mindannyian büdöset sz****k és tudom, hogy egyszer mindenki meg fog halni. Amikor egy nagyképű senki beszól, egy csaj lekoptat vagy szimplám valakivel kapcsolatban rossz élményem van, akkor csak bele gondolok ebbe és egyből megnyugszom. Olyan mint egy számítógépes szerepjáték, ahol mindenkinek van egy előre megírt szkenáriója, amit végig kell vinnie, de végül úgyis rákattint a felhasználó (a Sors) az exit-re és mindenki a semmibe vész.

2018. ápr. 5. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretek a halálra gondolni, se a sajátomra, se a szeretteimére.
2018. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az èlet màr csak ilyen.


Sajos egyikünk sem kèrte az èletet,ezèrt a szüleink a felelősek.

De hamàr muszàly volt megszületnünk,mindenki próbàlja megèlni a mindennapjait.

Mert ki tudja mi lesz holnap?


Csúnya vagy nem csúnya dolog,de èn pàr ève megkèrdeztem az apàmat,hogy mi a fenènek csinàlt engem erre a bolygóra?

Èn nem kèrtem az èletet.


Sokan azzal jönnek,hogy ha mindenki így gondolkodna mint èn,akkor kihalna az emberisèg.


Na,ja.

Gondolom a Föld nevű bolygó nem sírnà visza az embert amièrt ennyire rohamosan szennyezzük a környezetünket ès írtjuk a vèdett àllatokat.

2018. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Dettó velem is ez a helyzet. Csak bolyongani és szenvedni születtem meg, hogy a gazdag, szép és szerencsés embereknek - akiknek csak megszületni volt nehéz - jópofizzak és a rabszolgájuk legyek. Mindig reménykedek, hogy végre lesz valami daganatos betegségem vagy egyik nap fel sem kelek, de csak nem sikerül megbetegednem. Lehet elkezdek intenzíven cigizni, hátha az segít kicsit lerövidíteni a hátralévő éveimet.
2018. ápr. 5. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

"pár évtized múlva hozzátok hasonlóan meg fognak halni?"


Milyen pár évtized???

Az sem biztos, hogy egy óra múlva élsz-e még?!


(Csak kisétálsz a temetőbe, és láthatod a sírokon, hogy milyen sok a fiatal.)

2018. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakran mennek el a környezetemben emberek. Nem túl vidám, de ez az élet rendje. Meg kell tanulni őket elengedni
2018. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!