Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha valaki leszolitana...

Lányok ha valaki leszolitana titeket vagy randira hívna de épp van valakitek vagy nem jön be az illetö vagy egyszerüen nem vagytok olyan passzban és nemet mondotok késöbb, hogy tekintetek erre vissza negatív pozitiv vagy semleges élmény?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valami megfogott benne, akkor pozitív. Ha nem jön be, vagy "nem vagyok olyan passzban", akkor semleges, vagy vissza se tekintek. Negatív élményként még sosem gondoltam ilyenre.
2013. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha idegen teszi, semleges
2013. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teljesen semleges. maximum egy kicsit sajnálnám, ha rendesnek tűnne.
2013. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nemrég történt velem pont ilyen, nagyon szimpatikus srác volt és jó kiállású, értelmes is, abszolút nem éreztem tolakodásnak és nagyon feldobta a napom :D ... kb 5 percig -_- aztán arra gondoltam vajon hanyadik csaj lehettem akit aznap leszólított és vajon ez egy célja hogy összeszedjen egy egyetemistát? Egy strigula lennék? :S eheheee


Na ilyenek vagyunk mi csajok (én tuti). :D

Egyrészt nagyon jólesett és nőtt az önbizalmam tőle, de nehezen jöhet ki ebből jól egy srác. Nem vagyok hülye, tuti másokat is leszólított már, hiszen próbálkozik, ezt el kell fogadnom :).

Szóval összességében inkább pozitív élmény, de csak akkor ha a pasi normális és nem túl tolakodó (az hogy hogy néz ki az lényegtelen).


Egyébként volt barátom és nem adtam meg neki a számom, akármilyen szimpatikus is volt.


Szóval ha így akar valaki ismerkedni nem tartom rossz módszernek, hiszen eleve lejön hogy mennyire szimpatikus a másik, bejön e alap szinten és nem kell hetekig levelezni, plátói szerelmet táplálni valaki iránt aztán jön a nagy találkozás és nincs meg az összhang sem. Itt legalább már eleve meglehet a kölcsönös szimpátia

(és nem vagyok felszínes, de azért a kémia kell egy kapcsolathoz :) ).

2013. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát szerelem ritka elsö látásra igy próbálkozni kell szerintem ebben semmi rossz nincs kár ezen agyalnod,csak érdekelt,hogy ez hogy jön le nálatok mert én ugy vettem észre hogy ez jól esik
2013. aug. 8. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jólesik ha pozitív visszajelzést kap a környezetétől, egy pasinak is. Ez maximálisan így van :)
2013. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!