Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem, gondolom ezeket?

Miért érzem, gondolom ezeket?

Figyelt kérdés

Meghalt valaki, akivel csak ismerősök voltunk. Öngyilkos lett.

Kedveltem, de sose voltunk barátok. Csak jó lett volna. Most pedig nagyon rosszul érzem magam. Hogy nem volt mellette senki, talán egy jó barát sem. Azt hittem, én szerettem volna, de talán neki is jó lett volna, ha valaki mellette van. Nyilván úgy érezte, nincs. És azt is gondolom, hogy ezek a közösségi oldalak csak kirakatnak vannak. Látszólag minden szép, valójában pedig segítség kell, de van, hogy nem jön.

Miért vagyok miatta ilyen szomorú? Évek óta nem beszéltünk. Haltak már meg a környezetemben. Ő sokkolt. Baromság, de bár valóban nyitottam volna felé. Bár adhattam volna neki egy picivel több boldogságot, mint ami jutott.

Amúgy fiatal, friss házas lány volt.



2018. szept. 15. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi akadályozott meg abban, hogy barátok legyetek?
2018. szept. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség... Talán segíthettél volna neki, talán nem.Ne hibáztasd magad.Hisz friss házas volt,tehát szerintem olyan mély elhatározás volt amit talán senki se tudott vokna megtörni.
2018. szept. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, biztos nem rám van szüksége barátnak.
2018. szept. 15. 10:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Hozzátartozik, hogy majdnem átéltem már, és tudom, milyen a mélypont.
2018. szept. 15. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Utólag mindenki olyan baromi kedves. Nálunk egy meleg srácot kergettek öngyilkosságba, persze miután az anyja megtalálta a kötélen lógva ment a sajnálkozás. Gondolom voltak előjelek, nem egyik napról a máskira jutott el az öngyilkosságig, csak épp le sem sz..tátok.
2018. szept. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, te mekkora egy gyökér vagy!

Leírtam, hogy nem voltunk barátok, amúgy az utóbbi években kapcsolat sem volt köztünk semmi,de ilyennek én nem magyarázkodok!

Válaszolgass másnak!

Nem hinném, hogy rajtam kéne számon kérni, de ez téged ír le inkább.

2018. szept. 19. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen bunkó vagyok, ilyenné tettek. Én voltam a másik, akit majdnem öngyilkosságba kergettek és tönkretettek lelkileg, mikor majd én is kicsinálom magam, lehet hogy lesz valaki aki úgy érzi, hogy talán észre kellett volna venni és nem csak elkerülni?
2018. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!