Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elcsúsztam, ki ment a lábam...

Elcsúsztam, ki ment a lábam alól a talaj, segít-setek a helyes irány feltalálásában légyszíves, jól gondolom ezeket?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz, többit lent írom.
2014. nov. 9. 17:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Minden összejött kb fél éve. Rengeteg probléma, stressz, halál eset és elkezdtem szedni nyugtatókat(xanax) De egyre több kellett már, nem bírtam leállni vele, elkezdtem dohányozni is, a "barátaim" mind elhagytok, bulimiás lettem, meghíztam, elhanyagoltam magam.

Kirúgtak a munkámból, elfordultak tőlem az emberek, lezülledtem.

1 hete kaptam észbe, hogy elég volt már.

Így próbálnék változtatni rajta, szerinted jó ez így, vagy van valami tanácsod esetleg még?


1: Leszokom a dohányzásról, gyógyszerekről.

2: Elkezdem az életem helyre rakni.

3: Elkezdek munkát keresni.

4: 85Kg vagyok és 170cm, úgy 15-20Kg feleslegtől megszabadulok egészséges életmóddal.

5: Elkezdem a mozgást, abbahagyom a bulimiát.

6: Megpróbálom összeszedni magam, társaságot keresni valahol.

7: Megpróbálok felállítani magamnak egy napirendet, pozitívan gondolkodni.

8: nyugtató teákat innék, emellett zöld teát, éhség csökkentőt, multivitamint

9: Lecserélem a cukros, lisztes ételeket gyümölcsre-zöldségre

10: Amíg nem sikerül, nem adom fel!

2014. nov. 9. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó.


Arra figyelj még, hogy az esetleges nehézségek ne billentsenek meg. Abból amit írsz úgy tűnik nem vagy még teljesen stabil hangulatilag, jó kedélyileg. Ha valami ezekből nem jön épp össze, akkor fontos hogyan reagálsz erre. Így reagálj: próbáld meg leállítani a belső rugózást a dolgon, nem kell sajnálkozni, nem kell elkeseredni egyszerűen vissza térni a tervhez azonnal, amikor észrevetted az eltérést. Ne legyen olyan, hogy a mai napnak már annyi, majd holnap. Nem baj, ha nem jött össze a dolog, de folytasd azonnal.


Azaz, ha ezt akarod, akkor kezd is el. Ma.


És végül: ne mondj le ilyen könnyen a régi barátokról. Gondold végig nincs e, akivel szíves töltenél időt. És esetleg próbálj meg kezdeményezni. Ne nagy dolgokat. Szép lassan.

2014. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a terved, kívánom, hogy legyen erőd véghez is vinni!
2014. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem lesz is:)
2014. nov. 11. 13:01
 5/5 anonim válasza:
Kívánok kitartást hozzá! Ne add fel, mert az életeddel játszol!
2014. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!