Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok akkor, ha...

Ti mit gondoltok akkor, ha megláttok egy szép lányt, egy átlagos, vagy átlagon aluli férfival?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint vannak normális emberek, akiket nem érdekel, vagy nem gondolnak semmi rosszra.

De néha van az a fajta, aki szóvá is teszi a nemtetszését. Nincs a pasinak kocsija, se háza. Azért vagyok vele, mert szeretem, mégis néha látom a dögölj meg féle tekinteteket, vagy hallok beszólásokat. Nagyon kellemetlen tud lenni. Nem csinálunk semmi extrémet, csak ülünk, kajálunk a mekibe (nem is a gundelbe, vagy mit tudom én hol), és akkor jönnek a rosszindulatú emberek -ált pasik- hogy biztos megy a bmw-ért (mikor kiment mosdóba). Nem is értem (???)



#nincskocsi #seház #sepénz
2018. szept. 17. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha nagyon szerencsétlenül néz ki a pasi, annyit gondolok, hogy remélem, minden este megköszöni az imáiban, hogy egy csodaszép lánnyal lehet.

N

2018. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Én nem gondolok semmit se, mondhatni nem igazán érdekel

Akik kimutatják nemtetszésüket azok általában irigyek, mert nekik még sose volt olyan szép barátnőjük

2018. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel. Nem is értem, hogy mi köze hozzá másoknak. Valószínűleg az irigység böffen fel ilyenkor.
2018. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolok. Tekintettel arra, hogy a szépség relatív, így mindenkinek más a szép meg az átlagos, ilyet csak a hülyék képzelegnek.


Azt is, hogy mindenki az ő kis kapcsijával van elfoglalva :)

2018. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Meglehetősen felszínes bunkók, akik ilyeneket beszólnak, ne törődj velük!

Ahogy előttem is írták, a szépség elég relatív fogalom (ha szeretük valakit, nem látjuk rondának). Ezek a beszólogató emberek nyiilván olyan frusztrált, értelmileg sánta pasasok, mint amilyenek itt a gyk-n is előfordulnak, és azzal próbálják mentegetni a saját sikertelenségüket a nőknél, hogy csak azért van, mert nekik nincs sok pénzük.


Egyébként érdekes, mert én két olyan párt is ismerek, ahol a pasi veszettül jóképű, a nők viszont meglehetősen távol állnak az általános szépségideáltól. Szerencsére nem mindenki a külső alapján választ párt magának. De azért kíváncsi lennék, az általad idézett „okosok” az ilyen esetre mit mondanának… hogy biztosan gazdagok ezek a nők? :)

2018. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fordított esetet én is láttam már. Első alkalommal meglepődtem, de ennyivel véget is ért a sztori. Köszi a válaszokat.
2018. szept. 17. 11:07
 7/11 Shai-Hulud ***** válasza:

A külső szépség nagyon múlandó.


A beszólogatókkal meg nem érdemes foglalkozni, nekik fogalmuk sincs arról, hogy egy ember mennyire szép lehet belül...

Van, akinek az egyénisége, a lelke, az érzésvilága adják azt a szépséget, ami kiemeli a többi közül, és széppé teszi őt.

Ha valaki ezt a szépséget meglátja, megérti, hogy a külső szépség messze nem a legfontosabb.

Csak ezt nem mindenki látja meg.

A lényeg, hogy az lássa meg, akinél fontos, hogy ezt is felfedezze... A többiekkel meg nem kell törődni.

2018. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki.Mindenki megérdemel valakit akit szerethet és aki szereti őt.
2018. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben hidegen hagy, sőt nem is szoktam megbámulni az embereket.. De ha mégis gondolnék valamit az az lenne hogy de jó, végre valaki akiknek nem a külső az egyetlen értékelhető a másikban.
2018. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán észreveszem, mert gyakran a saját világomban vagyok, nem figyelgetem az embereket, akkor azt gondolnám, hogy a srác biztos nagyon érzékeny, intelligens és valamit nagyon tud az ágyban.

Talán azért, mert nekem ezek a fontos dolgok.

2018. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!