Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ő szép, átlagos...

Szerintetek ő szép, átlagos vagy nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Ronda Rousey-ról van szó,UFC,most már WWE is

Kicsit vegyesek az érzéseim ezért vagyok kíváncsi,de összességében szerintem nem rossz

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

Egy biztos,amikor így mosolyog nagyon aranyos [link]


2018. ápr. 9. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nos, ha élőben és smink nélkül látnám, bizonyára többet tudnék mondani, de nekem olyan átlagosnak tűnik, rengeteg szebb nő van, de nincs vele baj.
2018. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A beállított képeken még egész jól néz ki, de a valós helyzet az lehet, ami a neve.
2018. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A nevével ellentétben nem ronda. Még egy kisvárosban is sok nála szebb nőt látok, így átlagosnak mondanám. Igaz van önkritikám, hozzám még a kevésbé vonzó nők is full extrásnak számítanak.
2018. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, nekem nem tetszik képek alapján.
2018. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alakja nem tetszik, de amúgy az arca szép szerintem.
2018. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szep izmos, alagosnak mondanam, de nekem nem tetszik, de ez semmit aem jelent mert a szepseg relativ
2018. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálna magából férfit ezekkel az izmokkal, nagyon szép lenne. Szerintem ő már a jó nő kategória, nem az átlagos. Vagy ma már a jó nők átlagosak? De válaszoljon inkább egy pasi.
2018. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, és a meccseit is láttam. Gyönyörű a lába, teste mindene.. :D
2018. ápr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan mudshark feje van, engem taszít
2018. ápr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én csak most figyeltem fel úgy rá mert nézem a WWE-t. Azelőtt nem nagyon foglalkoztam vele,sőt inkább úgy voltam vele,hogy csúnya. Aztán a meccsén megláttam és így nem is volt rossz,az alakja is jó szerintem.
2018. ápr. 10. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!