Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok akkor, ha...

Ti mit gondoltok akkor, ha megláttok egy szép lányt, egy átlagos, vagy átlagon aluli férfival?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint vannak normális emberek, akiket nem érdekel, vagy nem gondolnak semmi rosszra.

De néha van az a fajta, aki szóvá is teszi a nemtetszését. Nincs a pasinak kocsija, se háza. Azért vagyok vele, mert szeretem, mégis néha látom a dögölj meg féle tekinteteket, vagy hallok beszólásokat. Nagyon kellemetlen tud lenni. Nem csinálunk semmi extrémet, csak ülünk, kajálunk a mekibe (nem is a gundelbe, vagy mit tudom én hol), és akkor jönnek a rosszindulatú emberek -ált pasik- hogy biztos megy a bmw-ért (mikor kiment mosdóba). Nem is értem (???)



#nincskocsi #seház #sepénz
2018. szept. 17. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Végülis ilyet is láttam már. Még egy zombinak is lehet barátnője, kivéve persze engem.
2018. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!