Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Azzal gyanusitanak...

Mit tegyek? Azzal gyanusitanak hogy el loptam 12ezer fotintot? Na de ez nem igaz.

Figyelt kérdés
Mit tegyek mik a lehetőségek?
2018. szept. 18. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád részletesen, hogy pontosan miért is gyanúsítanak ezzel?
2018. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés infó. Miért téged gyanúsítanak? Utálnak? Pont ott voltál? Vagy máskor volt hasonló ügyed?
2018. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az info
2018. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy nem csináltál semmit akkor nincs miért aggódni. Csak gyanúsabbnak fogsz kinézni ha aggódsz miatta. Azért jobb lenne tudni hogy rendőrségi ügyről van szó vagy családon belül vádolnak vagy hogy mi a történet.
2018. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt nálunk is hasonló eset. Behívtak párszor, aláirattak egy papírt, hogy nem léphetek a cég területére, megfenyegettek, hogy ha nem vallom be, hogy én loptam, akkor rámküldik a rendőröket. Mondtam oké, küldjék. Szívesen várom őket. Elmehetsz rendőségre is rágalmazást feljelenteni.
2018. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A pssim anyjáèk mondtàk de az az èrdekes hogy tegnap még ezer ft reggel meg 7ezer ft most meg mar 12ezer ft tűnt el
2018. szept. 18. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!