Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A romák mennyire bosszúállóak?

A romák mennyire bosszúállóak?

Figyelt kérdés
A haverom skinhed vicceket mesélt nekem, és ezt meghallotta egy roma csávó. Ránk szólt, de nem fenyegetett hogy megver, vagy kinyir, vagy ilyesmi, csak azzal hogy a haverom teloját ( arról mesélte a vicceket ) földhöz vágja, ha még mesél ilyeneket. Én nem néztem rá, tehát az arcomat nem látta, de a haverom igen, és szerinte az iskolákkal szembeni, fizetős gimibe jár. Nekem lesz belőle valami bajom?

2018. szept. 22. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha nem néztél rá, attól ő még rádnézhetett... :D

amúgy elsőre nem úgy hangzik, hogy jelenleg is 10 roma gyerek bosszút forralna ellenetek.

De, valamiért úgy érzem, hogy ritka tré haver lehetsz.

2018. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne parázz már ezen, korábban is megkérdezted. Nyugi, legközelebb meg figyeljetek oda, hogy kik vannak körülöttetek.
2018. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Amúgy fenyegesd meg, hogy feljelented, ha hozzád ér.

Cigány vicceket nem bűncselekmény mesélni.

Embereket tettleg bántani, viszont az.

2018. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mit csinál, bosszúhadjáratot folytat ellenetek és felgyújtja a házatokat? Bunkók voltatok, ő rátok szólt, valószínűleg meg van rólatok a véleménye, de ennyi.

Plusz ha fizetős gimibe jár akkor az értelmesebbje közé tartozik és nem kezd el levadászni titeket lol

2018. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy a skinhead és rasszistaviccek ízléstelenek és csak az tud rajtuk nevetni aki elvadult,buta rasszista. Úgyhogy elég tirpák haverod van. Én azt mondom hogy akibe nem ártatlanul kötnek bele, hanem kiprovokálja ,arra rá is fér egy jó kis verés.
2018. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó ez baromság... azért jár oda mert apuci gazdag a son lopásból... és gondolom nemakartak egy elmebeteg gyereket a normálisak kōzé engedni...
2018. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor sem sértegetünk másokat,akik nem is szóltak hozzánk, egész népcsoportokat kollektìven meg pláne csak a kőbunkó hungaristák sértegetnek,akik ugyanolyan szinten vannak mint az általuk üldözött cigányok,illetve az hungaristákat majmoló, elkényeztetett kis bzik szoktak.
2018. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt szándékomban sértegetni
2018. szept. 22. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha magyar gyalázó vicceket olvasgatnának tőled 2 méterre az nem lenne sértő? A lényeg hogy egyszerűen nem fair dolog egész népcsoportokat mocskolni.
2018. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utcsó: ebben száz százalékosan igazad van, de én először megpróbálnám kulturáltan elintézni
2018. szept. 22. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!