Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Zsozeatyáról?

Leximexike kérdése:

Mi a véleményetek Zsozeatyáról?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Még egy miséjén sem voltam, így passz.
2018. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Túlértékelt fos.
2018. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csapd ki a kérdést more!!
2018. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A videós karrierjéről vagy mint magán ember? A videós karrierjéről: Szerintem nagyon ellaposodott a dolog, hiányzik pudvanyon meg a "többiek" vannak vicces megmozdulásai de már nem követem annyira csak mikor valami össze állítás tesz fel azt nézem meg nagy ritkán. Mint magán ember: Nagyon vicces és kedves talán még azt is mondanám, hogy tisztelet tudó. Borzasztóan szétszórt és általában mindenhonnan késik. Ha kell tud komoly is lenni de nem sokáig. Stb Stb :)
2018. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát zsozeatya egy jó ember de egy idő után már nem annyira vicces.De alap járaton jó fej meg vicces is.
2018. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Imádom. Egyrészt rohadt jól néz ki, mocskosul férfias és szexi pasi. Másrészt nagyon értelmes és művészi hajlamokkal megáldott úgynevezett tucat ember. Aki nem kezdett el elszállni magától, pedig lenne Neki mire mert 350ezer feliratkozója van és tömegek nézik a videóit kortól nemtől rassztól függetlenül. Mindig mosolyt csal az ember arcára egy fárasztó nap után mikor hazajövök a munkából örülök ha egy kicsit egyedül lehetek és nézhetem a videóit. Nagyjából röviden ennyi. 24/L
2018. nov. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó, főleg, ha az összeállításait nézed, de folyamat fütyülget ami rohadt idegesítő nekem. Kritikát pl: hogy ne fütyülj.. nem tudsz írni mert leanyáz és kibanol.
2019. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!