Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek átvertek? A többi...

Szerintetek átvertek? A többi lent 21/L

Figyelt kérdés
Pénteken leszólított egy srác az utcán hogy szép vagyok és szép a szemem. Emailcímet cseréltünk egymással. Az emailcímébe nics benne a neve. Ezért nem tudom a nevét. És azóta nem is írt. Mindegyik ismerősöm mást mondd erről. Ma vettem a bátorságot és ráírtam hogy mondja meg a nevét ( mert én azt az emailcímemet adtam meg neki amibe a teljes nevem benne van) és hogy mondja el miért szólított le. De kiváncsi vagyok az internet népe véleményére hogy ki mit gondol erről. Bátran válaszoljatok, kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2018. szept. 23. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
nem tud vele mit kezdeni de en a helyedben nem allnek meg minden jott mentnek az utcan. aztan majd jol elrabolnak vagy megeroszakolnak, vagy megkinoznak es megolnek egyszer csak. De te tudod te eleted.
2018. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Ja, az más, ha te kezdeményezted. Lehet, hogy szánalmasnak tartotta, hogy te ilyen gyorsan rányomultál lány létedre.
2018. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

De örülök hogy ennyi komment jött! :)

Amúgy eddig a 12-es válaszolóval értek leginkább egyet.

2018. szept. 23. 20:02
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell kapkodni, lehet nem nagyon nezi aktivan az emailjet (mint en), varj par napot. Ha nem tortenik akkor hagyd a pic.saba.
2018. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Pénteken leszólított egy srác az utcán hogy szép vagyok és szép a szemem. Szerintetek átvertek? 21/L"


Te 21 éves?? inkább 12!


A pasas csak annyit mondott, hogy "szép a szemed", és te már azonnal rástartoltál, és elkérted az elérhetőségét.

Azóta már talán eltervezted az esküvőt is és itt hisztizel, hogy nem keres mert esetleg van fontosabb dolga is.

Minden pasas menekül, ha egy nő ennyire rástartol.

2018. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%

Emailt ritkábban használnak az emberek, lehet majd ír. Az is lehet, hogy megfogalmazza magában, hogy mit írjon. Ne egy "Szia, mizu?"-val indítson.


Ha ráírtál akkor pedig csak várnod kell és kiderül.

2018. szept. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!