Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kelengyelistán kivuli dolgok,...

Kelengyelistán kivuli dolgok, magamnak mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

kórházi csomagba mi legyen?

otthonra mi kell első pár héten?

pl szoptatós melltartó vagy melltartóbetét? betét vérzés miatt? bimbóvédő? mi kellhet még?


2017. szept. 19. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Szoptatos melltarto vagy 3-4db(gyakran kell mosni...),melltartovetet is kell.betet is.Krem a mellbimbora esetleg.
2017. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Kórházba vigyél be magadnak legalább 5 bugyit, zoknit, 3 törülközőt, hajszárítót, sampont, tusfürdőt, fésűt,fogkefe+fkrém, rengeteg betétet, wc papírt, paracetamolos fájdalomcsillapítót, telefontöltőt, papucsot. Én melegítőruhában lennék, nem hálóingben a kórteremben. Néhány műzliszelet és víz is elkel, bár a büfében tudsz venni bármit (ha van). Nekem a szoptatós melltartó nem jött be, sem a bimbóvédő. Otthon legyen lázmérőd, a gyereknél kislámpa, amit fel tudsz kapcsolni éjszaka, pakold tele a mélyhűtőt.
2017. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Én szoptatós melltartót nem vettem, nem hiányzott. Hálóing mellett vittem be pizsit, az jó volt. Betétet igen, illetve én vettem Tena eldobható bugyit az első napokra. Aloe verás spray-t érdemes venni a gátsebre, ha lesz, vagy jégbetétet, ki mit gondol enyhítésnek.

A kórházi csomagba nálunk csak pelenka, popsikrém, popsitörlő kell, semmi más, de vittem be azért takarót a babának, sapkát, kesztyűt, magamnak ugye hálóing, bugyi, zokni, törölköző, bimbóvédő, habfürdő, fogkefe, telefon, töltő, papír wc ülőke, zsebkendő, wc papír - ilyenek legyenek nálad.

2017. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Kórházba nekem jó volt nagyon a tena pants (bugyi és betét egyben). Otthonra érdemes előre venni betéteket mert hat hétig is szükség lehet rá.

Lansinoh krém mellbimbóra nekem sokat segített a szoptatás elején.

Éjszakai fény a a babaszobàba hasznos.

Rugalmas hordozókendő-->hasfájós babám csak ebben nyugodott meg.

Melltartóbetètből is érdemes betárazni.

Szoptatós melltartóm 4 van és kettő sport amit még használok most. A régiek nem jönnek rám/kényelmetlenek.

Kórházba jól jött az eldobható pelenkázó alátét és a pelenkához szemetes zacskó, dm, rossmannban kaphatóak.

2017. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Miért pontozzák le a válaszadókat?
2017. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Mellszívó (pl. Avent kézi) nagyon hasznos az első időszakban. A szoptatós párna is nagyon szuper találmány. Nem csak szoptatáskor használtam, hanem kettéhajtva, a két végét összekötve olyan, mint egy babaöböl. A kisfiam nagyon jókat aludt benne az első hetekben. Evés közben is jó szolgálatot tett: amíg ettem, a pici a szoptatós párnán feküdt, amit az asztalnál ülve magam köré raktam és így felszabadult mindkét kezem, nyugodtan tudtam enni a családdal, a kisfiamnak is jó volt, közben ő is tudott szopizni, ha ahhoz volt éppen kedve:)
2017. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Eldobható bugyi, egyik legjobb találmány szerintem. Nem kell a férjeddel mosatnod a véres bugyikat, csak leveszed és kidobod a kukába betéttel együtt.
2017. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Koszonom a valaszokat nagyon-nagyon sokat segitettetek. Ezek felet felse irtam. Mentek a zöld kezek ,nemtudom ki volt a lepontozó.


Bocsi h csak most irtam nagyon suru volt az utobbi 2 napom.

2017. szept. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!