Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megtaláltad a választ a...

Megtaláltad a választ a kérdésedre?

Figyelt kérdés
Sokan írunk ki kérdéseket erre az oldalra, kár hogy néha abbamaradnak a történetek... Mi lett a vége annak a kérdésnek, amit egyszer kiírtál ide?

2018. szept. 24. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Velem általában három különböző variáció fordult elő, ezért én már nem nagyon írok ki kérdést.


1. Tudomány/Informatika témakörben kértem segítséged. Az eredmény: 0. válasz.


2. Felnőtt kapcsolatok témakörbe tettem ki kérdést/meglátást vagy csak szimplán véleményt kértem. Az eredmény: Lehurrogtak, kamunak tituláltak vagy betegnek. A segítő válaszok száma elenyésző volt.


3. Törölték a kérdésem, mert a be nem tartott szabályrendszert sértette.

2018. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt az emberek kategóriában nem kaptam választ, bár sok jószándékú komment érkezett, még sem értették meg a kérdésem lényegét.

Más kategóriában kaptam választ, hisz a kérdésem is konkrét volt (gyakorlati, technikai jellegű).

2018. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudomány témakörben már kaptam hasznos válaszokat, de ott azért könnyebb mert tényeket közölnek nem véleményt alkotnak.

Kaptam hasznos választ otthon kategóriában is. Meg még eszembe jut néhány ami nem konkrét megoldás volt, de segített képbe kerülni valamennyire. Úgyhogy szerintem hasznos ez a hely. Én sem értek egyet főleg a kategóriába sorolással, meg azzal, hogy ha a válasz nem sértő, de a kérdező mégis önérzetes kis latol, akkor moderálnak. Az még mondjuk a kisebbik baj. De hogy úgy moderáltak, hogy az első válaszomat törölték de a másikat amit ahhoz kapcsolódóan írtam meghagyták és emiatt nyilván összefüggéstelennek látszik a szöveg, na az eléggé csúnya dolog volt.

2018. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


De màr nem is keresem. Ettől a rákos oldaltól és a felhasználóitól (tisztelet a kivételnek) nem várok semmit. Ez egy fertő. Selejtes, ostoba emberek gyülekező helye.

2018. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb kérdésemnek nem lett válasza, ellenben aminek lett, az valóban tartalmas volt.
2018. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!