Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha megtaláltad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha megtaláltad volna álmaid pasiját, aki szintén kedvel téged, de foglalt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot egy-két hónappal ezelőtt, és elég jól összehaverkodtam vele ahhoz képest, milyen kevés ideje ismerem. Már eleinte is bejött, és ez egyre jobban erősödött, ahogy jobban kiismertem. Csak sajna van neki egy több hónapos, jólműködő kapcsolata már, és ez nekem baromira rossz érzés, hogy minden klappolna kivéve ezt... Nem volt olyan nap, hogy ne irjunk egymásra, és elég sokszor is találkoztam vele, jókat hülyültünk meg beszélgettünk. Teljesen olyan volt, mintha már jópár éve ismernénk egymást csak már egy ideje nem beszéltünk volna. Az ő szemszögéből nézve ez talán nem olyan meglepő, mert sok lányhaverja van, de velem még sose történt ilyen, hogy ennyire összebarátkoztam volna valakivel, pláne nem egy pasival. Próbálom visszafolytani az érzéseimet, de nem megy...

A nyáron a barátnője külföldön volt, és csak pár napja jött vissza. Már kb. egy hete nem nagyon beszéltünk, esetleg pár mondatot facebook-on. Nem értem mi van, azelőtt simán rám irt, haverkodtunk, és azt sem tudom, hogy ennek most van-e köze ahhoz, hogy hazajött a csaja. Nem tudom mit csináljak, valahogy nagyon nem tudom elfelejteni "olyan" értelemben, és csak barátként gondolni rá...


2013. szept. 5. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, ezt így nehéz elképzelni


át tudnád írni úgy, hogy az álmaim nőjét találtam meg?

2013. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én megismertem őt csak volt közben pasim aztán elpasszoltam most meg bánhatom mert elég nehéz még 1 ilyen pasit találni.Mondjuk mindenki pótolható szóval nem aggódom csak jó lett volna megtudni milyen lett volna vele.Szerintem felejtsd el nem sok az esély,hogy elhagyja a csaját érted.De a legjobb,ha rákérdezel és kiderül minden
2013. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem örülnék,tekintve,hogy férfi vagyok :D


Ne tedd neki tönkre.

Az amúgyis rányomná a bélyegét a dologra,ha így jönnétek össze.


Várj pár hónapot,hogy mi lesz,ha tényleg ő "álmaid pasija",akkor lesz úgyis együtt lesztek,ha meg nem,akkor nem ő az.

2013. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "álmaid pasija", csak belé szerettél. Van ez így, majd elmúlik. Next in the line, please...
2013. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ez pech, nem tennék semmit keresnék tovább...
2013. szept. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Nem lenne jó ötlet, ha nyomulnál. Ha valóban megkedvelt, keresni fog téged. Bár... Arra is gondolhatnál, hogy a barátnője elutazott, s elkezdett haverkodni veled pótléknak, majd hazajött a lány és téged hanyagol. Ha most el is hagyná a barátnőjét érted, jusson eszedbe, hogy veled is megteheti ugyanezt, hisz jöhet egy újabb lány, akivel "haverkodhat"... :)
2013. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni szegény Kultit?:)
2013. szept. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mert használta az "álmaid pasija" kifejezést, és feltételezi, hogy együtt lesznek, ha ő az (nem én szavaztam le)
2013. szept. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért használtam,mert ezzel céloztam arra,hogyha nem lesz semmi,akkor nem ő az.


"kultit"?

Na kösz :D

2013. szept. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

arra gondoltam, hogy nem egyértelmű, hogy ez mit is jelent

egy pasi, akit látott álmában vagy esetleg olyan, akiről álmodozik

vagy ezek valamelyike ÉS még az, hogy az életben pontosan úgy is viselkedik, ahogy ő szeretné és/vagy csak az történik ezzel a pasival, amit ő szeretne

2013. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!