Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször is érezheted azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször is érezheted azt, hogy megtaláltad az igazit?

Figyelt kérdés

Ugye többször is lehet szerelmes az ember?

Most valószínűleg már csak (volt) egy tökéletes férfi, ő sem akarta abbahagyni, én sem, szeretem, megbízunk egymásban, minden tökéletes, de tényleg minden! Végre egy boldog kapcsolatban vagyok és szerelmes is vagyok. Viszont kiderült, hogy haza fog menni külföldre. Az előző kapcsolatának is a távolság miatt lett vége és szerintem fél ezt újra bevállalni. Pedig 1-2 hónap múlva utána tudnék menni (jó esetben 3 hét múlva), addig meg ki tudok menni meglátogatni. Szóval elég rossz ez a helyzet. Ugye több ilyen is létezik az ember életben (akit szeretsz, akivel minden jó és azt érzed ő az igazi)? (Ilyen férfivel még tényleg nem találkoztam, mint ő, ahogyan bánik velem - volt már barátom, és sok udvarlóm.)

25N



2015. jan. 24. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :)
2015. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érezni érezheted ezt,amikor nagyon beleszeretsz valakibe,csak attól ez még nem biztos,hogy így van.Én életemben nem sokszor éreztem ugyan ezt,de egyszer sem volt igazam.Most konkrétan úgy érzem,azt a személy,akibe jelenleg szerelmes vagyok,soha nem fogom elfelejteni.Pedig egyszer így lesz,csak nem tudom,mikor...ehhh...
2015. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2x éreztem ezt,de már egyikőjükkel se vagyok együtt..S én is belátom nem ők voltak az igaziak.
2015. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ő lenne az igazi akkor 2 hónap nem jelentene akadályt.

Amikor nagyon szerelmes vagy mindig azt hiszed, hogy megtaláltad. Aztán mégsem:(

2015. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
..
2015. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!