Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a 3 híres ember (akár...

Ki az a 3 híres ember (akár élő akár nem) akivel szívesen elbeszélgetnél egy kávé/sör/stb. mellett és miért?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Jézussal: hogy jobban megismerjem a kereszténységet, lényegét, alapját

Neil Armstronggal: milyen volt elsőként idegen égitestre lépni.

Hitlerrel: hogy látja a saját háborús szereplését.

A három legfontosabb, de még tudnám folytatni.

2018. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, Álmos vezér, Koppány, és elmondanám az 1800-as évekbeli költőknek, hogy mi történt azóta Magyarországgal
2019. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Steinbeck, egy híres fáraó, Leonardo da Vinci.


De kíváncsi vagyok nagyon még Nagysándorra, Napóleonra is.

2019. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Stephen King - mert nagyon régóta az egyik kedvenc íróm, szívesen beszélgetnék vele akarmiről. Akár az írásról, akar bármi másról.


Tom Hanks - szeretem színészként, és állítólag nagyon közvetlen ember, kíváncsi vagyok, tényleg így van-e, szívesen megismerném.


J. K. Rowling - Számomra ő egy nagyon inspiráló személyiség, a műveit is rettentően szeretem (nem csak a Harry Potter könyveket, ha már itt tartunk, szerintem a legjobb, legtartalmasabb, amit valaha is írt, az az Átmeneti üresedés), jó lenne, ha mesélne kicsit az életéről, tapasztalatairól.


+ Emma Watson - kb ugyanaz igaz rá nálam, mint Rowlingra, inspirál, olyan személy, akinek érdekel az élete, meglátásai, gondolatai.

2019. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Joaquin Phoenix,Norman Reedus, Dwayne Johnson.
2020. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy kivetelesen sikeres netbroker jol jönne.

A 85%-uk vesztesèges es bukdàcsol csak.

2020. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1. Elon Musk - magam is mérnök vagyok és amit eddig le tett az asztalra az kb. emberfeletti, párhuzamosan épített fel vagy 4-5 egyenként is lehetetlen dolgot, nagyon érdekelne, hogyan csiálta mindezt és mik a jövőbeni tervei.


2. Dr. Jordan B. Peterson - kanadai pszichológia professzor, a youtube egyik jelenleg létező legfontosabb intellektuális személyisége. Érdekel a pszichológia, de Vele amúgy kb. bármiről szívesen elbeszélgetnék, egyszerűen csak jó Őt hallgatni bármiről.


3. Nikola Tesla - azt hiszem még ma is lenne egy-két olyan ötlete, amivel teljesen forradalmasítani lehetne az energia ipart.

2020. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

E.T.A. Hoffmann: szeretném megtudni mi lett a Murr Kandúr vége, mert meghalt, mielőtt befejezte a könyvet.


Kabos Gyula & Turay Ida: ővelük csak szeretnék elbeszélgetni és élvezni a társaságukat.

2020. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!