Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartják elítélendőnek...

Miért tartják elítélendőnek az olyat, aki fiatalabb korában szexkalandokba keveredett?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi rossz nincs abban ha valaki élvezni akarja az életet és több partnere is volt már, és mindegy hogy fiúról vagy lányról van szó.

2018. szept. 30. 02:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok a bohóc mind a két oldalon.
2018. szept. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom elítélendőnek, akkor se ha idősebb korában teszi. Csak maradjon következetes, mert általában ezekből szokott lenni a legnagyobb erkölcscsősz.
2018. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek szeretnek csámcsogni.
2018. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Az ember az mindig is úgy működött, hogy hibát találjon a másikban, hogy valamiért mindig ki legyen(ek) fogva valaki(k). Semmi elítélendő nincs egy szexkalandokkal teli mindennapi életben. Még a melegek vagt a leszbikusok kalandozásaiban sem. De még ha egy lány hetente más fiúval szexel abban sem. Inkább azok irigykednek, akik elkötelezték magukat párkapcsolatban, házasságban, családban, mivel ők már le vannak kötve és nem élhetik ki magukat úgy emiatt. Aki kalandokat keres, az éli meg igazán az életét, szabadon, korlátok nélkül. Minden évszázadra lesz valami, ami miatt emberek lesznek utálva. A műveletlen, irigy ember csak ennyit tud kifelé mutatni magából.
2018. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Kalandokhoz nem kell semmit tudni, de már ahhoz hogy valaki tarskent kezeljen annál inkább.

A kalandok száma igy nem dicsőség, nem erény.

...-ni mindenki tud

2018. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Az ötössel szimpatizálok.
2018. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Én megmondom őszintén, hogy olyan 8. osztály óta minden héten szoktam fiúkat leszopni. Egyszer olyan is volt, hogt egy nap két fiút is kielégítettem a számmal. De volt, hogy engem dugtak meg, vagy szoptak le. Meleg chat oldalakon ismerkedek gyakran és sok ilyen szexbarátom van. Volt már olyan is, hogy kisebb apartmant béreltem ki és ott aludtam bizonyos fiúkkal. Egyáltalán nincs benne semmi elítélendő, kifejezetten kellemes és élvezetes dolog. Valóban: azért élünk, hogy kiélvezzük. Továbbá egy feszült, stresszes hét után egy alapos szopás az alaposan stresszoldó tud lenni. ;)

25/F/uni

2018. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Én meg a négyessel és a hetessel szimpatizálok. :D

*-* :* <3

2018. okt. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
A 7-est kifejezetten irigylem.
2018. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én elítélem, mert az én értékrendembe ilyesmi nem fér bele és kész, nem szívesen barátkoznék olyannal, aki ilyen laza erkölccsel rendelkezik.

És nem vagyok sem irigy, sem képmutató, ha irigy lennék, én is ezt csinálnám és csak egy barátom volt eddig, akibe szerelmes voltam.

Pontozzatok le nyugodtan c:

2018. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!